Gisteren om zeven uur naar bed zoals gewoonlijk. Om half elf slapend de pap fles gedronken. Vanmorgen om half 8 werd ze wakker, flesje erin van 180 in 1 teug en toen wilde ze verder slapen. Om elf uur, hehe eindelijk wakker, gezellig. Fruithapje en fles gegeven en om 1 uur wilde madame weer verder slapen. Vermoedelijk moet ik haar om half vijf wakker maken voor haar groente hapje en dan krijgt ze om half zeven weer de fles waarna ze rond zeven ur weer naar bed gaat. Dan is ze maar liefst 4.5 uur opgeweest vandaag. Ze slaapt altijd wel graag maar dit is echt het toppunt. Maarja beter dit dan eentje die de hele dag aan het huilen is, vind het alleen zo ongezellig.
Heerlijk toch? Mijn zoontje sliep ook 20 uur per dag rond die tijd. Zolang ze de wakkere uurtjes niet suffig is is er niets aan de hand. Anders kan het natuurlijk zijn dat ze een virusje oid onder de leden heeft. Mijn jongste is heel anders, vannacht elke anderhalf uur een voeding (geen uitzondering). Nu haalt ze d'r nacht in. ach, zolang ze tevreden zijn.
Als ze wakker is is ze super vrolijk dus ik vind het prima zo. Vind het alleen zo gezellig als ze lekker wakker is. Manlief aan het werk en zij slaapt. Ik heb een griepje onder de leden dus ben niet helemaal fit dus wat dat betreft is het wel lekker.
Heel herkenbaar. Mijn meisje sliep ook veel rond die leeftijd. Een paar weken terug is het veranderd, ze werd langer wakker overdag. Maar ze slaapt nog steeds meer dan gemiddeld. Geniet er van!
Ik had gewild dat mijn zoontje toen zo goed sliep! Dus... geniet ervan! Ook al begrijp ik wel dat het soms een beetje ongezellig is als ze zoveel in bed ligt. Hier is hij nu een stuk ouder, maar slaapt soms 's middags nog erg lang. Dan denk ik ook: " Wordt nu maar een keer wakker, dan kunnen we wat doen".
Had mijn zoontje toen ook. Vond het ook ongezellig soms. Nu is hij bijna 3 uur wakker tussen elk slaapje
Mijn dochter heeft dat nu de laatste weken. Gaat tegen 8-9 uur savonds naar bed en word de dag erna tegen 11-12 eens wakker. Soms na nog 2 uur is ze weer moe en wil ze weer naar bed. Hier inprincipe als ze op is ook altijd vrolijk. Vind het ook altijd gezellig als ze er is. Maar de kleine kan beter slapen dan je opzit met een kind dat alleen maar huilt.