Oorbellen schieten in Breda

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door happy27, 16 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. happy27

    happy27 Bekend lid

    21 apr 2006
    612
    0
    0
    Hallo
    weet iemand een juwelier die oorbellen schieten bij kinderen van 2 a 3 jaar in Breda (of in directe omgeving)
    Ben nog aan het twijfelen, hoor dat er verschillende methodes zijn, met een schietapparaat of met een knijpertje, dat laatste is hygienisch omdat dat wegwerp dingen zijn!
    En beide tegelijk schieten zou ook erg fijn zijn!
    bvd
     
  2. sjorsje

    sjorsje VIP lid

    17 aug 2007
    11.361
    266
    83
    Noord-Brabant
    In Etten-Leur bij Heaven doen ze het als je kindje goed stil kan zitten. Ze doen dan met een schietapparaat beide oren tegelijk.
     
  3. happy27

    happy27 Bekend lid

    21 apr 2006
    612
    0
    0
    Heyy
    dank je wel voor je reactie, dat is idd dicht bij en ze kan goed stil zitten (voor 5minuten dan)
     
  4. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    12 okt 2007
    8.240
    85
    48
    Vrouw
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    bij claire's doen ze het ook op die leeftijd, ook met 2 personen zodat het schieten snel gebeurd is.
     
  5. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik weet niet of ik onzin uit kraam, maar heb van verschillende mensen begrepen dat het beter door een piercer kan laten doen dan met zo n schietding. Maar weet natuurlijk niet of ze dat al bij die kleintjes doen in een pierceshop.
     
  6. happy27

    happy27 Bekend lid

    21 apr 2006
    612
    0
    0
    heb idd in een oud topic hier dat ook gelezen, maar dat is voor een kind wel veel spannender, in zo'n shop denk ik. Zal wel eens kijken hier.
    en ze doen het al zolang met die schietapparaten dat het niet ineens 'slecht' kan zijn denk ik dan maar.
     
  7. happy27

    happy27 Bekend lid

    21 apr 2006
    612
    0
    0
    in dat kleine winkeltje ja (moet je niet op zaterdag gaan hihi), zal daar ook meteen even informeren, dank je wel!
     

Deel Deze Pagina