Zoals de titel het al zegt... Een gezonde traktatie... Voorverpakt ivm Corona...en geen snoep. Een aan regels gebonden traktatie. Wie is er creatief? Moet geschikt zijn voor kindjes tussen 1 en 4.
https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/gezonde-voorverpakte-traktatie.707659/#post-23198385 Er was toevallig al een topic over. Staat daar iets tussen?
Deze heeft mijn dochter al een paar keer uitgedeeld: https://www.ah.nl/producten/product/wi184617/organix-goodies-kaasknabbels-12-mnd Er is ook een wortelsmaakvariant.
Om hoeveel kindjes gaat het? Mijn dochter was vroeger heel blij met dit soort dingetjes: https://www.bol.com/nl/p/woezel-pip-uitdeelboekjes/9200000123281557/?Referrer=ADVNLGOO002008N-G-87212217586-S-858047260492-9200000123281557&gclid=EAIaIQobChMIj6Gj1ufC6wIVg7p3Ch17CwbOEAQYASABEgKWHvD_BwE
Bij ons mochten ze ook niet knutselen. Alleen voorverpakte spullen afleveren. Voorbeeld mandarijn dan gewoon in zak zonder dat er iemand aan heeft zitten knutselen. Mini voorleesboekje zijn leuk Knijp fruit is handig Appelmoesjes met zak lepels Kwartksticks maar heel eerlijk geen idee vanaf welke leeftijd Badeend (action heeft een grote zak, zo meegeven en de rest kan dan weer terug)
Opvang? Ik heb gedaan: - banaan met een knuffelaapje eromheen - badeendjes - bellenblaas met knijpfruitje dit keer (tijdens Corona) Oudste (groep 3) gaat voorverpakte (in een klein zakje) popcorn trakteren in een Pokemon omhulsel.
Deze! Maar ik moet wel zeggen dat ze normaal ik geloof ongeveer 80 ct per stuk zijn dus als je een grote klas hebt is dat prijzig. Ik heb ze opgekocht van een moeder van school voor 30 ct per stuk omdat ze stopte met haar webwinkel Ik heb eerst nog gekeken om ze zelf te knippen en te plakken maar daar heb ik vanaf gezien. Te drukke periode haha. En dan bij de albertheijn/hoogvliet kun je kleine zakjes popcorn kopen.
Ik heb deze bakjes vorig jaar bij ali besteld... geen idee meer wat ze kosten maar zeker geen 80 cent per stuk