Ja wij willen zeker weten wat het word, heb bij Lise een KS gehad en dan kan je niet even de deur uit iets kopen en met 2 kinderen shoppen in ook niet echt een succes.... Met 1 al niet hihi Bij Lise wisten we het ook, de kamers waar de kinderen op komen moeten nog gebouwd worden dus dan wil ik het ook meteen leuk in richten met mooie kleur, ben op het moment helemaal van het groen dus dan zit je bij beiden wel goed hihi. Ga de kleine zo eens uit bed trekken, we hebben vanmorgen gezwommen dus die is goed moe hihi oma komt haar strax op bed leggen, kan ze mooi nog even opblijven.
@angel ow dat is wel heel lekker dat je niet veel hoeft te doen, wij wonen hier nu bijna een half jaar en er moet nog steeds veel gebeuren. We hebben van de woningbouw gekocht, hier heeft van boven tot onder een wietplantage in gestaan dus elke hoekje, randje, deuren als die er al zijn moet gebeuren, er is geen plek wat niet moet hihi maar daar was de prijs ook na, voor wat wij hebben betaald koop je nog geen appartement
Hey Dames! Ik heb het afgelopen weekend aan mijn ouders en schoonouders verteld. Ze schrokken wel even! Haha zo snel al? Euh ja, ik wil er graag 2 kort na elkaar! Ik wil ook zeker weten wat het gaat worden, kan ik weer lekker het kamertje gaan inrichten! Een ook al zou het weer een meisje worden dan mag toch gaan shoppen voor kleertjes want Liz is in de zomer geboren en nu krijgen we een kerstkindje! Hoe was het met de echo's?
Nou ik 'durf' me hier ook aan te melden. Wist al dat ik zwanger was, maar door eerdere miskraam wilde ik toch de echo afwachten. Ons brusje is 7 weken 1 dag, hartje klopt mooi en alles precies op schema. Heb de echo op mn profiel gezet. Mijn dag kan niet meer stuk!!!
@nieuwe zwangeren: welkom! @Evelinepien, fijn dat de echo goed was! Hier helaas nog steeds geen zekerheid. Nog steeds erg klein, vruchtzakje leek wel wat gegroeid. Maar ze konden het heel slecht zien, zagen ook geen hartactie. Mijn baarmoeder schijnt in de lengte te liggen en vruchtzakje op een onmogelijke plek waar ze moeilijk bijkunnen. Volgende week dinsdagavond weer een echo. Kan er niet zo goed tegen hoor... Maar ja, het is niet anders...
Nou dames echo gehad ben pas 7 weken en 1 dag een week korter, we snapte er niets van omdat mijn cyclus altijd 26 dagen is maar kwam wel vaker voor, kan zijn dat het nog iets bij trekt maar ik ben nu oudjaarsdag uitgerekend hihi
@ Anica, zo'n huis hebben wij ook gekocht vorig jaar. Bij ons stond er dan geen wietplantage in, maar het is ex-rental dus álles moest gedaan worden. Het is wel echt een superhuisje geworden! En wat leuk dat jij ook oudejaarsavond uitgerekend bent! Ik ook Dan zijn we écht op de valreep 2012 mama's @ Sanne, is je oudste van vorig jaar zomer? Dan vind ik het best meevallen hoor, mijn nichtje is binnen een jaar 2 keer bevallen.. @ Grotezus, gefeliciteerd en welkom! Jij bent dan ook oudjaarsdag uitgerekend? @ Twin, wat vervelend dat de echo's zo moeizaam gaan. Maar het gaat vast goedkomen! Heb vertrouwen, das goed voor de baby. Is gewoon een dwarsligger
@evelienepien Ja Liz is 19-07-2011 geboren dus er gaat 17,5 maand tussen zitten. Ik vind het helemaal geweldig kunnen ze lekker samen opgroeien. @grotezus GEFELICITEERD! Owja wil ik nog even met jullie delen, de ideale manier om zwanger te raken is naar mijn gynaecoloog gaan haha. Ik heb PCOS en zeer lange cyclussen en heb niet altijd een eisprong. Dus ik wanneer wij besloten voor een kindje te gaan naar mijn gyn, medicijnen gekregen die zouden moeten helpen om een normale cyclus te krijgen. Maar ik heb ze nooit genomen want beide keren dat ik op controle ging kon hij zien dat ik de volgende dag mijn eisprong had. Zo ben ik dus van Liz zwanger geworden en nu weer! Haha
@Anica volhouden meid! Het is voor een goed doel! Persoonlijk heb ik nooit gesnapt dat mensen zwanger zijn iets geweldig moois vinden, het heeft inderdaad mooie kanten. Maar het is ook vooral hard werken en afzien!
Haha, dat roep ik inderdaad al sinds het begin van mijn eerste zwangerschap. heb veel mensen om mij heen die een zwangerschap heerlijk vinden. Nou, ikke niet! En die moeheid is inderdaad slopend. Het ging even wat beter, maar ik ga nu weer met de kids op stok
@Theebeeb: geweldig nieuws!! Gefeiliciteerd. @ Twin; wanneer heb jij weer een echo? Zei de gyn niet dat het groeien van de vruchtzak toch een goed teken is? @ Anica en Sanne; Ik vind zwanger zijn echt heel erg leuk, maar lichamelijk is het echt niets. Heb overal pijn, heb de hele dag het gevoel alsof ik 10 stompen in mijn buik heb gehad, ben misselijk en vreselijk moe Maar ja zoals we weten, is het voor een goed doel. @ Grotezus; Welkom en gefeliciteerd, super!!!
@ Evelinepien, zoals het er nu uitziet ben ik oudjaarsdag uitgerekend. Over 4 weken de termijnecho en dan weet ik het zeker. Ik heb nog weinig klachten. Af en toe maagzuur en 's avonds meer moe dan normaal. Ik mag in mn handjes klappen geloof ik. Aan de dames die veel last hebben: volhouden en neem je rust. En bedankt voor de felicitaties en jullie uiteraard ook allemaal gefeliciteerd!
@theebeeb, wat goed! fijn gevoel is dat he?! verder ben ik het ermee eens, zwanger zijn is mooi, maar (nog) niet echt leuk. Ik heb alleen maar mensen in m'n omgeving die makkelijk zwanger zijn geweest (geen misselijkheid, ook geen natuurlijke bevalling) en die vragen dan hoe het gaat. Dan zeg ik dat ik t zwaar vind en nog niet veel aan, en dan krijg ik te horen dat ik me aanstel... @grotezus: wat fijn dat jij zo weinig klachten hebt zou graag met je ruilen!
Meiden ik had net bruine afscheiding bij het afvegen En ja ik weet het bruine afscheiding kan geen kwaad, maar na 1 EUG, 2 miskramen en de doodgebroorte van mijn dochter met 23 weken geloof ik daar niet meer zo in. Heb het zh gebelt maar kan vandaag niet terecht voor een echo. De verpleegkundige van de afdeling gyn belt me vandaag terug.
WmvSS, we kunnen je nog zo proberen gerust te stellen, je gaat dat niet zo voelen! Wat vervelend dat dit gebeurd! Ik ben heeeeel hard duimen aan het draaien. Sterkte! Ik heb volgende week dinsdagavond weer een echo. De artsen gaven aan dat we positief moeten blijven, maar dat er ook wel een grote kans is dat het gewoon mis is. Naar wat ze konden zien is het te weinig gegroeid, maar ze geven het nog een week. Thebeeb, wat fijn voor jullie Evelinepien, zooo herkenbaar bij mijn eerste zwangerschap. Uieindelijk bleek dat ik na 25 weken veel te veel had gedaan en ben in het ziekenhuis terechtgekomen. Kom hier maar lekker klagen en jezelf goed in acht nemen hoor!
Ben net terug uit het ziekenhuis. Heb een echo gehad en de beeb doet het goed. Meet 8.4 weken en hartslag is goed, ookal moesten ze daar wel even goed naar zoeken. Er is geen bloed in mijn baarmoeder te zien, het is afwachten. De afspraak voor maandag staat nog gewoon dus dan weer een echo.