@ Mys... ik ga de eerste maanden voor een dekentje en pyjama (met mn dochter ook zo gedaan. Ik ben toen later overgestapt op slaapzakjes, dat was toen in het najaar en ze was toen ongeveer 4 maanden. Bij de Hema hebben ze 2 maten, ben begonnen bij de kleinste maat (80 cm?), pas na een jaar ofzo de grote maat
Grrr... heb het ff helemaal gehad met ML. Hij heeft gezegd dat ik de geboortekaartjes uit mag kiezen, een paar moet ik er dan selecteren en dan kiezen we er samen 1 uit. Alles wat ik uit gekozen heb was natuurlijk niet goed. Dus ik gevraagd wat hij wel wil. Hele beschrijving gekregen... dus ik veel moeite doen om een paar exemplaren te vinden, heeft ML geen zin om ze te bekijken, terwijl ik op het punt sta om 3 modelkaarten te bestellen (zodat we thuis kunnen kiezen). Ikke boos natuurlijk, doe ik een hoop moeite & hij doet niet eens de moeite om er even naar te kijken.... grrrrrrrrrrrr
@miep tnx meid! Ik heb van mn moeder al 2 slaapzakjes maat 80 cadeau gekregen.. denk ook dat ik de eerste maandjes een deken zal gebruiken en @je ml: pfff mannen kunnen je soms echt irriteren! Gewoon wat van zeggen hoor! Anders blijft hij dergelijk gedrag herhalen.. soms hebben ze gewoon een klap op de kop nodig dikke knuf♥
Bijna 4 weken zag ik vet leuk. Bij topic ovu en zw testen. Miep zeg er wat van hoor! Pfff mannen soms... Wish ik duim voor je! Ga je morgen testen? X
Aahhh vet leuk voor haar! Ben er echt vrolijk van geworden hihi @wish hopelijk blijft t weg!! Duimennnnn
Nou, heb ml ff laten inzien dat zo'n kaartje uitzoeken echt niet gemakkelijk is. Na veel zuchten en steunen is hij naast me achter de laptop gaan zitten en zijn we samen op zoek gegaan. Hij vond 1 kaartje bij een drukkerij mooi, maar daar bleken 40 kaartjes zo'n 140-150 euro te kosten en een ander kaartje zelfs over de 200 euro. Bij Greetz.nl en kaart2go kun je heel veel besparen, meer dan de helft. Iets om goed over na te denken dus... Maar bij een kaartje wat we daar leuk vinden konden we onze tekst niet op een mooie manier in het kaartje zetten. Kortom, anderhalf uur laten hadden we nog niets. ML zag toen wel in dat het een pittig klusje was en heeft beloofd dat we samen op zoek gaan.............. Halleluja!!!!!! Verder, vroeg wakker want er was een feestje in mijn buik. Van 5 tot zeker na 6 uur volop schopjes en ook duidelijk aan de buitenkant voelbaar. Mijn placenta ligt trouwens aan de voorkant, dus vandaar dat ik Ukkie soms niet goed kan voelen. Maar aangezien ze nu steeds sterker wordt, zal het 'niet kunnen voelen' waarschijnlijk snel van de baan zijn.
Haha ik denk check ik even hoe het met jullie gaat zie ik dat er over mij gepraat wordt @ Nala andere naam? @ Myst hihi Bedankt meiden, hoe gaat het verder met de zwangeren en de meiden op de wachtbank?
Hoi meiden! @myst; mijn kleine meid lag in het begin meestal nog gewoon in haar kleertjes te slapen, later met ong 2 maanden in een slaapzakje van prenatal 60 cm😁 @wish; jammerr @miep: ppff mannen haha @yasmijn; wauw!! Geficiteerd!!!
@ Wish ah nee meid! *#@! zooi! Hier weinig veranderingen, alleen de zijkant van me borsten doet zoowww zeer.. Word er ook steeds wakker van 's nachts.
@ Mami, thnx!! @ Joyce, Gefeliciteerd, hier doen mijn borsten ook pijn naja mijn tepels en ze jeuken verschrikkelijk.
@ Yasmijn ja jij ook gefeliciteerd! Wat heerlijk meid! Ja gisteravond in bed.. en probeer maar eens te krabbelen aan je tepel als het jeukt hahah.. Maar deze klachtjes heb ik graag hoor !!
Straks naar de vk toe. Controle stond al gepland, maar nu heb ik sinds vanmorgen last van roze afscheiding. Vanmorgen even kort gezellig gehad met ML, dus denk dat dat de oorzaak is. Heb verder nergens last van, en ons kleine meisje trapt er ook gezellig op los. Iets in zij zegt dat het onschuldig is, maar ik vind het toch wel een beetje eng
Miepske begrijpelijk maar zou me niet al te druk maken hoor, hadden wij ook, dan is gewoon een adertje geraakt.
Yasmijn: jaaa nieuwe naam. Van harte gefeliciteerd meid. Was zoooo blij voor je dat kon ik niet voor me houden haha. Miep: he jakkes snap je helenaal! Laat het ons maar weten. Xxx Wish: Grrrrrrrrr nee he bah bah! @hier: mwah dipje maargoed we knuffelen veel maar lekker op ons eigen tempo! Geen dwang!