Niet ziek, wel diarree en amper drinken..

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Ago, 23 jun 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ago

    Ago Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.470
    1
    38
    NL
    Ons mannetje van 11 maanden heeft sinds zaterdag diarree. Echt vaak op een dag. Hij maakt geen zieke indruk, speelt zoals altijd. Eten en drinken is echter wel een probleem aan het worden. Vanochtend heeft hij 100 ml melk gehad, daarna nog wat slokjes appelsap en dat is het dan... Heb geprobeerd het op verschillende manieren aan te bieden, daarnaast fruithap met water aangelengd dit heeft hij net gelukkig opgegeten.

    Maar wat moet ik nou.. morgen moeten we toevallig naar het radboud maar voor een totaal ander iets (hypospadie) en de kinderuroloog zal hier
    En 'moet' ik hier nu überhaupt iets mee? Want in feite kunnen ze toch niks doen nu toch?

    Wat zouden jullie doen?
     
  2. Mimime

    Mimime Niet meer actief

    De huisarts bellen om advies, kans op uitdroging en dat is gevaarlijk.
     
  3. senso

    senso VIP lid

    31 okt 2010
    5.341
    0
    36
    Hier was mn zoontje van 11 maanden binnen 24 uur uitgedroogd. Hij had wel hoge koorts en ook maar 150 cc gedronken. Hou zn plasluiers in de gaten (is lastig met diarree) en zeker ha bellen voor advies. Hij zou als het goed is minimaal de helft aan vocht binnen moeten krijgen van wat hij normaal drinkt

    Sterkte en beterschap
     
  4. Shandy

    Shandy Fanatiek lid

    14 jan 2012
    2.603
    18
    38
    Kunnen er ook tandjes aankomen? Mijn zoon reageert daar altijd heftig op.
    Diarre, moeilijk drinken.
    Soms lukt t wel als hij een zetpil paracetamol van te voren krijgt en ik goed druppel met chamodent. ( in 'acute' fase tot 6 x dgs 3 druppels)
     
  5. Ago

    Ago Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.470
    1
    38
    NL
    Dank voor jullie reacties! Sinds gisteravond geen ontlasting meer gehad dus dat lijkt positief. En vannacht en vanochtend weer eens een volle fles leeggedronken. Het lijkt dus vanzelf goed te komen.

    Hij heeft al 8 tandjes en daar heeft hij nooit dunne ontlasting van gehad, maar wellicht dat nu de eerste kiezen door gaan komen en het daardoor komt.
     

Deel Deze Pagina