Nou dat is wel erg kort door de bocht. Jij kan niet in andermans situatie kijken. Ik ben afgelopen mei 8 dagen zonder mijn kinderen weg geweest, natuurlijk mis je ze, heb ze iedere avond gebeld. Maar ik was daar gewoon aan toe, om bij te tanken. Ik vind het buitenland voor kinderen zoiezo al niks. Ieder zijn ding met vakanties, maar zeggen dat je dan maar niet aan kids moet beginnen vind ik wel heel ver gezocht!
Ik ben nog nooit langer dan een kwartier van Sasha weg geweest Logeren dat gaat ook niet gebeuren de aankomende 35 jaar haha. Nee niet op vakantie, ze gaat mee of ik ga niet, ik ga zelfs niet zonder mn man. Ook al zou ik het krijgen van ouders of schoonouders.
in juli zijn we 2 dagen naar parijs geweest, ik en mijn vriend. het was echt heerlijk om weer even niets te moeten. we hebben haar wel gemist hoor maar we hadden zoveel leuke dingen te doen dat het snel voorbij is gegaan. ik had zelfs nog wel een dagje langer willen blijven. 2 weken geleden ben ik zonder Sascha en vriend 5 dagen naar Italie geweest. dat vond ik wel heel moeilijk. ik wilde de tweede dag al naar huis. heb best veel gemsnt met thuis en met Sascha gecamt. het kwam ook grotendeels doordat ik met iemand was die alleen maar wilde feesten, tja zo ben ik niet meer.. als ze wat ouder is wil ik haar wel meenemen op vakantie. nu vind ik haar veel te jong, ze heeft er helemaal niets aan.
Mijn zoontje heeft ook nog nooit ergens gelogeerd. Ik zou hem dan veel te veel missen, al slaapt hij natuurlijk wel 's nachts Volgens mij zou ik dan al om 7 uur weer op de stoep staan om hem op te halen, haha... Wij gaan ook bijna niet weg zonder hem en als we eens een avond weg zijn, dan komt mijn moeder oppassen. Maar dit kun je op bijna 2 jaar tijd ook op 1 hand tellen. Hij gaat 3 dagen per week naar het kdv en dat vind ik nog steeds moeilijk. Ben altijd weer blij als ik hem kan ophalen. Dus op vakantie gaan zonder hem zou ik al helemaal niet kunnen. Het lijkt me al erg als je in het ziekenhuis terecht zou komen en je kunt niet voor je eigen kind zorgen.
Hum ik zal sommige reacties toch eens aan mn man laten lezen, die vind mij overdreven dat ik niet wil dat ons zoontje al ergens anders gaat logeren hahaha!
Wij zijn nog niet zonder onze zoon op vakantie geweest. Hij heeft wel eens een nachtje bij oma gelogeerd. Ik zou een weekendje nog wel aankunnen, maar ik ga geen hele week of langer weg zonder mijn kind. Wij zoeken altijd iets uit waarbij onze zoon gewoon mee kan.
Ik ben samen met mijn vriend 3 dagen naar eurodisney geweest en met reis, dus zo'n 5 dagen zonder onze dochter. Heel eerlijk gezegd is het mij erg tegen gevallen. Ik dacht dat ik het heerlijk zou vinden, even opladen en Tess was in goede handen bij opa en oma. Maar pffff, er zijn heel wat traantjes gevallen en voelde me "onthand". Nee, voor mij niet weer....of als ze echt een stuk ouder is. Wil nog wel een keer een weekendje weg proberen (dus 2 dagen en 1 nacht), maar voorlopig nog niet.
Ik denk dat er een verschil is tussen de "grote" vakantie, dus in de zomer en/of in de winter, dat doen wij altijd "en famille" en 1 x per jaar met je man/vriend een romantisch weekje weg gaan; moet toch echt ook kunnen tenzij je zo'n rustige peuter/kleuter hebt die rustig speelt en aan tafel tekent zodat je samen ook eens wat meer kan zeggen dan 1 zin voordat de aandacht naar je kindje gaat..vind ik, je bent naast moeder ook nog vrouw/vriendin en mijn man is voor mij ook echt niet alleen de vader van mn kind, maar ook mijn man. Als we met de kids zijn is het helemaal familie maar wij willen ook soms gewoon een normaal gesprek hebben - al hebben we het dan alleen maar over de kids, haha - en inderdaad even uitslapen en een krant/boek kunnen uitlezen. Maar het is een personelijk keuze voor iedereen, interessant om dat door te lezen! Fijn weekend!
Wij gaan over 2 weken 4 dagen naar Dublin zonder ons mannetje. Ik weet dat het moeilijk zal worden maar ik heb er ook onwijs veel zin in! Lekker shoppen, wandelen en doen waar wij zin aan hebben! Ook wel ff lekker en natuurlijk ook goed voor je relatie.
ja wij gaan ook bijna altijd met opa en oma erbij op vakantie DE oplossing als dat niet zo was gingen we gewoon niet of minder op vakantie..
Een week zou ik te lang vinden. Maar een weekend vind ik wel ok. Wij gaan binnenkort een weekend naar Schiermonnikoog zonder Emme. Heerlijk uitslapen, wandelen, uiteten, sauna etc. Heb er nu al zin in! Pim
Ik ben al heel tevreden dat ik nu af en toe 's avonds samen met mijn man de hort op kan. Maar kom dan weer netjes aan het einde van de avond terug. Meer dan dat zou ik niet kunnen. Mijn dochter is over 2 weken 6, maar zelfs als ik haar alleen had gehad zou ik het niet kunnen. Omdat ik weet dat zij mij en papa te veel zou missen. Ach onze tijd komt wel weer, daarbij geniet ik net zoveel van een avondje uit. Even ontladen.
Ik en mijn man hebben een Za een verjaardag. Is erg ver rijden dus neem mijn meisje niet mee. Dat vind ik al naar whahahahaha. Maar ik vind dat je gewoon moet gaan hoor Nu kan ik het nog niet.... Maar zou het misschien ook wel eens heerlijk vinden in de toekomst xxx
wij gaan over een paar weken een paar dagen naar Boekarest, en zonder de meiden. Het zal wel even wennen zijn, maar ook wel goed voor ons als stel!
Ik moet er nu niet aan denken. Maar misschien als de kinderen wat ouder zijn dat je het ook kan uitleggen waarom papa en mama er even niet zijn. Maar voorlopig gaat Sem altijd met ons op vakantie. Een weekendje weg is voor mij geen vakantie, dus dat zou ik wel doen. Ik weet nog de eerste keer dat Sem uit logeren is geweest. Ik was in tranen en kon écht niet slapen. s'Ochtends al om 6 uur opgestaan om zo snel mogelijk de kleine weer op te halen.
In 2005 zijn we 2 weken naar Griekenland geweest zonder Ilse, dat vond ik toen wel lang, maar we hebben heel erg genoten. En opa en oma ook, die hebben 2 weken heerlijk met haar kunnen tutten. Oktober 2005 ben ik alleen nog een week met de buurvrouwen op reis geweest en in november 2006 een lang weekend samen met mijn man. Vorig jaar zijn we nog een week op vakantie geweest, zonder kids. Maar toen hebben we besloten dat we alleen nog met kids gaan. Eventueel met opa en oma mee, zodat we gelijk de oppas meehebben Ik vind het dus geen probleem om zonder kinderen weg te gaan, mits ik zeker weet dat ze goed opgevangen worden en dat heb je zelf in de hand. Groetjes van Kiki
Wij gaan binnenkort voor het eerst een weekeindje met z'n tweeën (nou ja, met z'n tweeën, eigenlijk met z'n 15-en naar de Ardennen). Ik zie er wel een beetje tegenop maar dat is vooral omdat mijn dochter op dit moment nogal eenkennig is en aan mij/ons hangt. Misschien ga ik ook nog wel eens een weekje skiën zonder mijn dochter, maar dan blijft ze bij papa, dat vind ik wat anders.
Ik ben samen met mijn vriend voor 5 dagen naar Berlijn geweest, zonder kleine! Is me prima bevallen. Tuurlijk heb ik haar erg gemist en was ik blij haar weer te mogen knuffelen. Maar die dagen zonder waren ook fantastisch! Wij konden weer doen en laten wat we wilden, hoefde niet na te denken over flesjes, luiers, middagslaapjes e.d. Mijn meisje had het erg goed bij mijn ouders. Ik moest wel bij elke kinderwagen ff slikken hoor.. Maar toch heb ik me er bij neergelegd en genoten van de tijd saampjes..
Ik lees heel veel dat zou ik niet kunnen want dan zou ik de kleine missen. Zelfs voor een nacht? Sorry hoor vind dat wel heel erg! Wie weet vind je kind het wel super om uit logeren te gaan! Mijn zoon van 6 gaat zoiezo 1 keer per maand een avond bij opa en oma logeren, niet omdat ik hem zo nodig de deur uit wil hebben ofzo nee omdat hij dat zelf wil hij vind het super gezellig! Vaak gaan ze er dan een dagje op uit. Ook gaat mijn zoon sinds 2 jaar in de zomer een paar dagen met mijn ouders mee naar de camping enne ik mis hem meer dan hij mij hoor! Maar dat betekent niet dat hij niet gaat. Hoe het met deze kleine meid gaat zullen we wel zien, vind haar nu nog veels te jong om uit logeren te gaan. Maar wat ik me afvraag, doen jullie dan nooit eens iets zonder kids? Ook niet met je man samen? Of alleen met vriendinnen? Het lijkt me dat je nog wel meer bent dan moeder? Laats zei een vriendin tegen mij nu zul je wel helemaal te druk zijn om iets te doen toen zei ik al halloooo ben niet alleen moeder hoor! Ben ook een vriendin en een geliefde daar heb ik heus nog wel tijd voor. Ik ga rustig in het weekend even een paar uurtjes weg om even gezellig bij een vriendin een wijntje te drinken of even de stad in uit eten enz.