26 Maart 2009 zijn we getrouwd. Dat was de eerste datum die beschikbaar was toen we het aanvroegen in November 2008... Dus "doe ons die maar dan". Op een donderdagochtend in het Stadhuis, omdat het dan gratis was. Geen speciale muziek, geen ringen, geen bruidsjurk, geen feest, geen receptie. Alleen onze ouders, beste vrienden/vriendinnen als getuigen en ons dochtertje van (toen) nèt 6 weken erbij. Elkaar eeuwige trouw en liefde beloven. Wij wilden daar geen groot feest bij of drukte eromheen.
Wij zijn getrouwd op 8 juni 2007. Toen waren we precies 2 en een half jaar samen. Eigenlijk wilden we op 8 december trouwen, maar dat was tevens de sterfdag van mijn opa. Omdat mijn opa een bijzondere man voor mij was wilde ik niet graag van zijn sterfdag een feestdag maken.
22-11-2006... gewoon omdat er plek was en het handig was om toch te trouwen. Ik hecht niet zoveel waarde aan een trouwdag/datum.
13 mei 2009 omdat we op het allerlaatste besloten hebben toch te trouwen voor de baby kwam ipv erna 13 mei omdat we die dag gratis konden trouwen op het gemeentehuis ik was toen 36 weken zwanger
02-05-2008 We wilden graag in de meivakantie trouwen omdat we erna ook nog op vakantie wilden. Deze vrijdag viel precies in het midden van de meivakantie, dat kwam eigenlijk heel goed uit. Leuke bijkomstigheid: 01-05-2008 was hemelvaartsdag en een groot deel van onze familieleden en vrienden hadden de dag erna vrij, erg handig. Verder was het toen jazzfestival hier, dus iedereen die niet was uitgenodigd voor het diner ging lekker de stad in om daar op een terrasje te eten.
Wij gaan 24/06/2011 trouwen, we wilden graag in mei of juni trouwen Een grote kans op mooi weer! We zijn sinds 24 feb. 2007 bij elkaar en toen bleek dat er in het hele jaar maar 1 datum met 24 is en dat was juni! Lekker makkelijk te onthouden
Mijn man en ik hebben een relatie gekregen op 29 mei en zijn twee jaar later op 30 mei getrouwd (2007). We hebben in eerste instantie voor 30 mei gekozen, omdat 29 mei ook de sterfdatum van een geliefd persoon van mij is. Daarbij was woensdag handiger, in verband met vrij regelen voor man en kinderen.
Wij zijn op 7 oktober 2006 getrouwd! Dat was de eerste vrije zaterdag op onze trouwlocatie! Achteraf ook de trouwdag van mijn opa en oma!
relatie gekregen op 8-2 en we zijn op 8-2-2010 getrouwd. Kwam precies goed uit, want het was op een maandag en dus gratis trouwen
Hier getrouwd op 05-07-2007. Niet speciaal. Ik wilde graag getrouwd zijn voordat de kleine zou komen en de donderdag vond ik wel een mooie dag dus vandaar. Achteraf is die 5 wel een speciaal getal, op 05-01-2007 wisten we dat we zwanger waren en op 05-09-2007 is Jasmijn geboren .
Die snap ik niet helemaal... Wij zijn 11 maart 2008 getrouwd. We zaten in maart 2007 te brainstormen over wanneer, en wiloden graag op dinsdag, waarom weet ik niet meer... Dus welke data zijn er: niet te vroeg, dan is het nog te koud, niet te laat want dan zit ik te dicht bij verjaardagen van familie, ergens half. Hee, het is vandaag maandag de 11e Volgend jaar deze tijd maar doen?
4 juli 2008 in die periode hadden we een aantal verjaardagen op vrijdagen dus we dachten een datum te prikken waar we gewoon geen verjaardag op hadden (uiteindelijk bleek dat we iem. over het hoofd gezien hadden).. maar toen we die datum zo dus geprikt hadden zat ik eens terug te rekenen en bleek dat we ook nog 2,5 jaar samen waren dus dat was wel grappig toeval.