Ik wou dat ik kon testen want ben een vroege tester maar kan niet haha.. Prik 5x extra pregnyl en de laatste zondag pas. 1500 eh
Ik wil heel graag testen vandaag maar dat het lijkt mij echt te vroeg! Ik zit op wachtdag 6, op 5 maart heb ik een tp gehad
Ik was op dag 6 ook al aan het testen, stapel testen gehaald, elke morgen mocht ik van mezelf 1 doen, maar helaas allemaal negatief en op dag 8 begonnen te bloeden. Moet nu bij de volgende van mezelf echt wachten tot officiële testdag. Ik hoop dat je het volhoud en aach anders doe je toch gewoon een test, kan nog van alles gebeuren. Als ie negatief is kan ie zo 2 dagen later posi wezen. Doe wat voor jou het beste voelt
Oh zondag pas haha maar normaal zou ik zondag/maandag er op testen. Maar ja dat kan wel maar dan sowieso positief , gelukkig elke dag wel wat te doen. Dat scheelt. Van de 4 terug plaatsingen ook 3 keer even zwanger geweest. Hoop dus dat die extra pregnyl en bloedverdunner ons helpen!!
Ah jammer dat het mis is gegaan, daarom probeer ik mezelf in te houden want ben bang voor een teleurstelling. Begin je binnenkort weer met een behandeling of?
Het wachten is zo zenuwslopend meiden Had ik ook Bij 1e ivf ging op dag 11 pas testen dit was negatief En op de officiële dag ook Bij de 2e ivf hadden we er een heel sterk gevoel over En Teste we bij dag 8 al positief en had pregnyl 10.000 gespoten Voor de punctie dus Teste 11 dagen na de pregnyl al positief.. Niet bij iedereen is dit natuurlijk het zelfde..me testen bleven oplopen dus we wisten dat het echt raak was...was immers onze laatste kans om zo zwanger te raken anders was alleen eicel donatie nog een optie..Suc6 met wachten dames
Nou je hebt iig wat om de dag mee te vullen indd, want nagelbijten is niks hihi. Ga voor je duimen meis!
Hoop dat je het een beetje trekt, gewoon heel veel dingen doen die je afleiden. Ja ik heb nog 6 cryo's in de vriezer en aankomende maandag weer nieuwe afspraak met de kliniek dan zit ik op cyclus dag 11 dus ik hoop dat als alles goed gaat we op dag 20 naar DD mogen.
Wat fijn dat je bij de 2e ivf toch zwanger bent geraakt! Gefeliciteerd met je kleine wondertje! Mag ik vragen waarom bij de 3e ivf dan eiceldonatie?
Hoi patteke Ze vertelde mijn na me 1e ivf dat ik er nog ma 1 zou krijgen dat een 3e geen nut zou hebben omdat ik ma weinig follikels aanmaak Maakte de 1e x maar 4 aan en 2e keer ma 5
Hoi chantie, vroeg me af of je van te voren wat "voelde" na de terugplaatsing en voordat je positief testte? Had je bepaalde kwalen, het gevoel dat je ongesteld moest worden, of enorm koud, emotioneel of whatever?
Hoi nassira Ik had bij me 2e ivf poging waarbij het dus gelukt is Totaal geen enkele symptoom had gewoon niets Voelde me echt goed en dat is de reden waarom ee eigenlijk getest hadden...in tegen stelling tot me 1e poging toen voelde ik alles was misselijk en alles dus heel tegenstrijdig eigenlijk
Afgelopen maandag op wd6 had ik een tuurstreepje buiten de tijd. Dinsdag ook een tuurstreepje binnen de tijd. Woensdag was ie wat donkerder en vandaag, wd9 een streep 😊
Voorzichtig gefeliciteerd dan! Dat ie maar goed groeien mag op dat warme plekje en dat je over 9 maanden een klein wolkje in je handen hebt!
Laat je het wel nog even weten op je officiële td o alles nog goed is?! Ben benieuwd Gaan er natuurlijk wel van uit dat dit een plakkerd is!
We waren super blij en heb er ook gelukkig nog 1 in de vriezer Hiengaat verder hier dames? EssieS heb je nog x getest?