Wil van het weekend lekker gaan gourmetten aangezien het k*t weer wordt. Wat maken/halen jullie daarvoor?
Vlees, voor de kids pannekoeken beslag, stokbrood, champignons, ui, tomaat, brie (om op het stokbrood te grillen), paprika soms geklutst ei. Ik maak dan salade en sausjes erbij. Jammie krijg al trek!
Vlees (meestal in een bak, gourmet vlees met van alles en nog wat erin), sausjes, komkommer, tomaatjes, stokbrood met kruidenboter en salades, patatjes, gebakken aardappeltjes voor op de gourmet.
stokbrood huzarensalade satesaus allerlei andere sausjes gesneden ui gesneden paprika gesneden tomaat gesneden prei geklutst ei pannekoekenbeslag verschillende soorten vlees verschillende soorten vis stukjes ananas stukjes appel ham salami geraspte kaas gesneden champignons Mijn ouders hebben een gourmetstel met een bakplaat waar je de bakjes op kunt zetten en daaronder een soort van oven waar je de bakjes in kunt zetten. Je kunt dan ook pizza's maken, dus hadden ze ook plakjes witbrood (zonder korsten) op tafel staan.
Aardappelsalade maak ik heel af en toe voor mijn partner ff snel voor mee naar zijn werk als het brood bijvoorbeeld op is. Aardappels schillen en in plakken snijden Koken (evt. met zout) Laten afkoelen Ondertussen dat de aardappelen koken, spekjes bakken uitje fijn/grof snijden net wat je lekker vind bieslook snijden. Alles gekookt gebakken afgekoeld In 1 grote komen en mayo erbij. Alle kruiden naar wens/smaak toe te voegen. Maar ik doe knoflook en piri piri kruiden.
Hier als gourmet toetje altijd pannenkoekjes met een bolletje ijs en voor de volwassenen een scheutje amaretto erover..... heeeeerlijk!
Vlees, pannenkoeken beslag, paprika,champignons,radijsjes,tomaten,stokbrood,kruidenboter, sauzen en ik ben vast nog iets vergeten
Wat bij ons (lees: mij) niet mag ontbreken is champignons en spekjes! Ik vind dat zo lekker, omdat in het pannetje eronder te bakken!!!! !
Vlees Champignons Paprika Huzaren en/ of rundvleesalade Krieltjes pannenkoekenbeslag geklutst eitje voor gebakken ei Stokbrood Kruidenboter Satesaus en eventuele andere sausjes