Om een even mijn verhaal heel kort te houden. Mijn partner en ik gaan uit elkaar. Nu ga ik woensdag verhuizen naar voor mij de andere kant van het land. Een bus huren is voor mij niet te betalen kost ongeveer 250 euro incl diesel en alles. Ik heb geen idee hoe ik nou mijn spullen moet verhuizen........ wie o wie kan met mij zoeken met een oplossing.....
en wat is andere kant NL?? ja vrienden en/of familie vragen.. eventueel collega's (als je werkt natuurlijk)
Hoeveel kilometer is het inderdaad? Kan je partner je niet bijstaan? Vrienden en familie? Geloof niet dat wij iets voor je kunnen doen op dit gebied. Sterkte.
Op marktplaats zijn best veel mensen die zich aanbieden als verhuizer.. misschien dat het dan wat goedkoper is? Veel sterkte!
Anders samsam? Jij hoeft niet alleen te betalen lijkt me, of loop je weg bij hem zonder zijn instemming?
een boedelbak huren is toch niet zo duur? en anders al je vrienden bellen en iedereen vult zijn auto met spullen en rijden maar!
waar moet je naar toe en waar vandaan? mocht het in de buurt van arnhem zijn kan ik wat regelen maar dan meot je mij even pben
Maar in een boedelbak past natuurlijk nooit zoveel als in een verhuiswagen. Dus door het tig keer op en neer rijden word het dan toch nog behoorlijk prijzig. Dat lijkt me dus geen optie voor ts. Ts, kun je ook niet wat geld van iemand lenen daarvoor, dat je het later terug betaald? En anders inderdaad vragen of familie/ vrienden/ bekenden je willen meehelpen.
Heb ook geen oplossing buiten die hier al vermeld zijn. Wil je wel heel veel sterkte en succes wensen! x Kirst
Weet niet waar je woont, maar bij adrem autoverhuur kan je tegen een redelijke prijs (verhuis)wagens huren! Je kan de borg (á 250,- euro) contant of per creditcard voldoen en die krijg je dan aan het einde van de dag weer terug minus de kosten voor de huur... http://www.adremutrecht.nl/?gclid=CL_aot7ShagCFYIG3godjCqrZA
veel sterkte meis! ook ik weet helaas geen oplossing. hoop dat je snel een goede oplossing en hulp kunt vinden! sterkte de komende tijd!
Hey meiden, Ik ga weg zonder dag mijn partner het weet. Veel huiselijk geweld dus ik zeg niks. Als hij thuis komt ligt er een brief voor hem klaar. Helaas heeft niemand in mijn fam. een trekhaak. En ze vinden het geen verstandigekeuze die ik maak........ Maar ik heb deze keuze goed overwogen! En sta er voor de volle 100% achter. Vrienden weten van niets omdat het ook zijn vrienden zijn. En werken doe ik niet nee dus kan ook geen collega's vragen. Het zal waarschijnlijk een hoop keer heen en weer rijden worden...... Bedankt dat jullie mee hebben willen denken!!
ik wil je in iedergeval sterkte toewensen en dat er in de toekomst maar een lieve man voor je klaar staat
Huiselijk geweld en je familie vind het geen goed idee dat je gaat? Heel veel sterkte in elk geval. En zoals iemand al zei, op mp vind je redelijk goedkope verhuizers.