Nou ik wel dus, afgelopen week. Nu is nog steeds mijn gehemelte erg dik op de plek waar het weefsel is weggehaald. Hebben meer dames hier ervaring mee? Ik durf bijna niks te eten, echt alleen maar yoghurt, shakes of zacht fruit. Oh en de horrorverhalen hoor ik liever niet. Ik ben blij dat ik het achter de rug heb.
Ik heb afgelopen maandag een tandvlees correctie ondergaan. Over mijn verstandskies (ik heb genoeg ruimte dus ze mogen blijven zitten) groeide een lapje tandvlees en dat hebben ze met een laser 'weg gesneden' ik heb er veel last van. Maar er zaten bacterie onder plus het gerommel er aan en er zit nu een kleine ontsteking die ik moest weg poetsen en spoelen met zout water. Het gaat nu al beter! Met een transplantatie heb ik geen ervaring maar heb begrepen dat het wel een beetje Op elkaar lijkt. In ieder geval sterkte. Anders bij veel na pijn even bellen?
Al je tandvlees is vervangen? Manlief werkt in de dentale industrie maar hij heeft er nog nooit van gehoord ...
Ze hebben mij er wel al eens over gesproken. Heb helaas ondanks goed poetsen enz terugtrekkend tandvlees. Bij de tandarts in België hadden ze het hierover. Een stukje uit het gehemelte te nemen dat dan voor die 2 tanden "vastmaken
Ik ben hiervoor ook doorgestuurd naar een specialist. Ik vol met zenuwen erheen, ze zouden een stukje uit me gehemelte snijden en dan onder bij het terug getrokken tandvlees weer aan hechten.. Baaah!! Maar hij gelukkig heeft hij besloten om het terug getrokken tandvlees los te snijden, zodat het kuiltje wat er zat wat heel vaak ontstoken was weg was. Dit deed al verschrikkelijk veel pijn en na de tijd ook, maar het heeft fantastisch geholpen. (nog wel terug getrokken tandvlees maar geen ontstekingen meer omdat er geen eten meer achter kan gaan zitten) Hopelijk beetje duidelijk verhaal. Maar ik heb er dus ook zeker van gehoord!
Er is inderdaad weefsel uit mijn gehemelte weggesneden en dit is aan de onderkant aan mijn tandvlees weer vastgehecht omdat het heel erg was teruggetrokken. Nu heb ik vooral van mijn gehemelte erg veel last, met praten en eten ga je al snel met je tong tegen de hechtingen. En vanavond voor het eerst vast gegeten en toen nam ik zonder nadenken een hap en raakte ik best hard de hechtingen en daar schrok ik wel van.