Bij ons staat de naam Yara hoog op het lijstje nu ben ik alleen wel erg benieuwd wat voor associatie mensen hebben met deze naam? Over een jongensnaam zijn we ook nog niet uit, dus leuke suggesties zijn welkom.
Niet mijn smaak. Hoor die naam vaker bij de "tokkie" en jonge alleenstaanden. Niet mijn smaak. Maar ik hou helemaal niet van Y namen. Die vallen al snel in de tokkie categorie
Ik vind het eigenlijk een prima naam. Ik ben zelf meer fan van Jade, omdat ik de J mooier vind en ik de klank van Jade mooier vind dan Yara, maar verder niks mis mee!
Ik ken er twee die absoluut niet tokkie zijn. Mooi vind ik het niet, maar dat is mijn smaak. Het is verder een prima naam.
Ik vind het ook geen tokkie-naam. Daar versta ik toch wel een ander type naam onder. Ik vind hem wat te populair op het moment maar verder is er niet zoveel mis mee.
Ik vind het niet zo'n leuke naam. Waarschijnlijk door de Y en omdat ik hem heel veel hoor. Overigens vind ik het absoluut geen tokkie-naam.
Hier in Zeeuws-Vlaanderen staat een fabriek, een groot chemisch bedrijf, en dat heet Yara. Dus daar associeer ik het mee.
Ik vind het ook helemaal geen tokkienaam, dat lijkt hier wel standaard te worden gevonden als er een y in voorkomt. Het is niet mijn smaak, maar ik vind het wel een vlotte naam.
Ik vind de eerste reactie over tokkienaam heel stellig en niet zo aardig overkomen. Zeker geen tokkie naam. Ik vind hm leuk. Ik hoor hm vaker bij beetje exotische kinderen, maar hoeft zeker niet. Leuke vlotte duidelijke naam. Niet te populair of hype. Doen
Ik vind het geen tokkienaam, wel ken ik 2 honden die zo heten waardoor de naam voor mij af zou vallen. Verder vind ik het een prima naam
Ik vind Yara een prima naam voor alle 'soorten' kindjes. (y) En ondanks dat ik niet van de Y houd, hoort Yara voor mij juist wél met de Y (en is het daardoor voor mij dus niet opeens 'tokkie', 'ordinair', of wat dan ook).
Ik heb er geen associatie mee. Ik vind het geen ordinaire naam, ook niet kak. Niet mijn smaak, maar een prima naam verder.
Hmm ja associaties... Russisch, en daardoor een beetje jaren negentig tv-serie achtig. Net als Natasha bijv.