Ik heb een dringende vraag: sinds vanmiddag huilt mijn baby van vier weken als hij aan mijn borst drinkt. Voor elke voeding geef ik infacol, mocht hij krampjes hebben. Alvast bedankt.
Sinds wanneer ben je met de infacol begonnen: reageert hij juist daar op?? Zie je verder nog iets aan hem (onrust in lijf, meer/minder poepen, vaak loslaten?)
Zo een twee weken geleden, hij is door Infacol wel rustiger aan de borst. Vandaag gaat het beter en laat hij pas los als hij genoeg heeft. Onrust, ja als ik kijk naar zijn slaappatroon,het zijn echt hazeslaapjes die hij doet overdag. Ik moet donderdag naar het consultatiebureau,ik bespreek het daar en laat even controleren op spruw. Bedankt voor je snelle reactie.
Graag gedaan, fijn dat het vandaag iets beter lijkt, wellicht ben je er doorheen. Soms is het ook lekker om het slaappatroon even te doorbreken door bijvoorbeeld overdag een moment van rust in te bouwen met een draagdoek.
Dat is een goede tip van die draagdoek! Ik denk soms ook dat het oververmoeidheid van hem is, aangezien hij overdag zo weinig slaapt. Bedankt voor de reactie.