Hey allemaal, We zijn in verwachting van ons tweede kindje: een meisje! We hebben al een zoontje, Tijn en nu zijn we op zoek naar een leuke naam die bij Tijn past. We hebben toen gekozen voor Tijn, omdat het een naam is voor alle leeftijden, een niet al te populaire naam is en omdat die stoer en kort is. Zelf blijven Anouk en Lotte over op ons lijstje , maar we kunnen niet kiezen. Mochten jullie nog andere leuke meisjesnamen weten bij Tijn, dan hoor ik het ook graag! Alvast super bedankt!
Allebei heel leuk, al was Anouk wel heel erg populair toen ik op de middelbare school zat, 25 jaar geleden (3 in 1 klas). De naam is tijdloos, maar wellicht iets om mee te nemen, omdat ik Tijn meer van deze tijd vind. Je kan ook voor Lot kiezen, vind ik ook erg leuk.
Het kan allebei. Lotte is net als Tijn wel helemaal in. Vind het wel leuk dat ze allebei een t erin hebben als overeenkomst. Anouk hoor je minder vaak tegenwoordig, maar wel ook een prima naam naast Tijn. Misschien nog Nouk/ Noek? (Mar) Tijn en (A) Nouk. Die overeenkomst hebben Tijn en Nouk dan weer dat ze beiden een op zichzelf staande naam zijn, maar óók een deel van een langere naam kunnen zijn. En daarnaast is Lotte heel tijdloos en staat daardoor iets verder van Tijn af aangezien dat meer een naam van de laatste jaren is. Lastig kiezen dus aangezien ze beiden pro’s en contra’s hebben! Ik weet het ook niet zo goed dit keer.. Andere inspiratie: Tijn en… Mirthe Lize Cato Ilse Maaike Benthe Jinthe