op het eide van de straat kun je op een wit gebouw klikken dan kom je bij een bootje die je naar de andere kant moet laten gaan en daar lig ook nog een schuur papiertje
Ja in de floodcontrol ligt ook nog een papiertje. Als je alle papiertjes hebt, moet je terug naar de molen. Ik heb net 4 tv schermen in de goede volgorde gezet en sta nu weer op straat. En wederom kom ik niet verder... Wie kan me helpen?
Ik zit vast in level 13 Ik heb de sleutel al ( die van het kleurenapparaat) maar wat moet ik nu doen? ik snap er niks meer van. Ik heb een rol tape,een schroevendraaier en de sleutel.
Nou ik stop er voor nu eventjes mee. Heb net de aliën weer in z'n schip laten vliegen. wel verleidelijk om nog even door te spelen, maar moet nut och echt iets in huis gaan doen . Succes allemaal!
Hoe kom je er in level 13 dan achter welke kleurenvolgorde je moet hebben? Ik zie nl. ook geen schilderijen met kleuren.. en ik kan ook geen emmer vinden.. Kan iemand mij door level 13 heen loodsen? Erg hoor dit spel... maar getsie zo verslavend.. Je wilt het spel gewoon uitspelen he... zucht hahaha
met de lift naar b gaan , daar met de gevonden rode kaart op dat pacman ding klikken en dat krijg je een schilderij te zien. dan op dat schilderij klikken en dat krijg je er nog twee meer , de texten onder de schilderijen geven de kleurenvolgorde aan die je op nivo A in de kleurenmachine moet gebruiken
Ik zit hardstikke vast in level 12. Ik heb alles gedaan, maar mis de sleutel naar de laatste deur. Ik las dat ik een sleutel kon vinden in de kamer met de lamp, maar wat ik ook doe, geen sleutel! Ik heb het kleed rechtgelegd, de stoel verschoven, vervolgens op de lamp geklikt, maar die gaat alleen maar aan en uit of op en neer? Iemand die me kan vertellen wat ik fout doe?
ja dat had wishgirl ook maar ik heb dat niet voorgehad. vreemd hoor... mss level overnieuw spelen of zo?
Ik heb helemaal niks hoeven te doen met dat pac man ding! Ik heb de kleuren van die windows poster overgenomen en iedere keer laten rond draaien en gekeken en ineens ging die naar beneden toe!