nee hij kreeg een envelop met een foto erin van een hond maar dat wist hij niet en dan moest hij met zijn 6e zintuig erachter komen wat er was gebeurd, en toen kwam er bij hem op dat er een menselijk meisje in zat die was verkracht ofzoiets...dus hij zat er heeeeel ver naast.
Ik heb het ook gezien. Sommige dingen waren wel heel opvallend. Maar die crimineel vond ik juist erg slecht. Wij zagen gelijk wie de crimineel was. Dat is zo vaak in het nieuws geweest en hij was erg slecht vermomd. Misschien had Johannet hem niet herkend. Maar dat kunnen wij niet weten, dus dan wordt het toch al wat minder geloofwaardig, vind ik.
Ja dat is ook wel weer waar inderdaad, ik kende die man ook ergens van, t kwam alleen niet in me op dat hij op tv was geweest