Bij schuurman schoenen hebben zo ook leuke meiden laarzen, en gratis bezorgd. Keq stoer kinderlaarsje van Keq - Kids - Kinderschoenen meiden - Lange laars - Schuurman Schoenen | Dat past me wel
Deze had ik vorig jaar voor mijn meisje in het bruin, zijn van het merk Kanjers!! Verkopen ze bij Piet Kerkhof zit ook in Rotterdam!! Zag ze vorige week weer staan, kosten volgens mij 64,95 als ik het goed heb onthouden. Vallen klein vind ik, had vorig jaar een maat groter!!
Ts, ik had tot 2 dagen geleden t zelfde probleem als jij. Ik kon nergens leuke laarsjes vinden voor m'n dochter en de beetje leuke laarsjes waren gelijk 100 euro. Nou ben ik maandag naar de Zara geweest en heb daar precies gevonden wat ik zocht, namelijk leuke echt leren stoer/meisjesachtige simpele laarsjes voor 50 euro!
Deze vind ik ook leuk, en ze zijn nieuw: Marktplaats.nl > NIEUW Koel4kids laarsjes mt 25 - Kinderen en Baby's - Kinderkleding | Schoenen en Sokken
Ik heb nog wel een leuk paar staan, ongedragen! Mijn dochter wou ze niet aan, waarschijnlijk vallen ze heel klein, want ze zaten haar ook wel strak. Het is volgens mij maat 26! Als je interesse hebt, zal ik morgen even een foto sturen. Heb ze bij Dolcis gekocht. Het zijn zwarte laarjes, geen rare poespas. Heb zelf net schoenen voor mijn zoontje gekocht bij Ziengs. Super gave laarsjes, maat 23, maar die prijs, 70 euro!!! Pffff
Oh en ik vind ze niet klein vallen, had dat gehoord en een maat groter besteld maar die was veel te groot. Maar mijn dochtertje heeft smalle voeten.
Ik heb hele leuke zilveren laarsjes van Brakkies gekocht, vind dat een erg leuk merk. Prijzen lopen van 50 tot 100 euro. Die schoenen zijn geinspireerd op de mode voor volwassenen, niet kinderachtig dus.
Ik heb deze voor mijn dochter Orange Babies - Kinderschoenen online - Kinderschoenen online - Nelson Schoenen, maar dat bontje kan je ook weer omhoog doen, dus dan zie je het niet. (ik ben niet zo van de bontjes). Ik heb ook een ander paar van orange babies, maar die kan ik zo 1,2,3 niet vinden.
Dit jaar heb ik haar laarsjes bij Schuurman schoenen gekocht.(de bovenste, zijn in het echt iets donkerder als op de foto) En die zilveren had ik vorig jaar voor haar, maar die heb ik zelfs dit jaar ook nog in de winkels zien staan.
Hi, Niet alle reacties gelezen maar zag erg leuke laarsjes bij Piet Kerkhof. Wilde voor mijn zoon leuke stoere laarzen... Waar ook veel mannen mee lopen maar helaas... Wel heel veel voor meisjes!
Geweldig, helemaal mijn smaak. Heb al twee paar laarsjes, maar als de bovenste (Don't Disturb) straks in de Sale zijn, dan ga ik weer los