Die 2e zijn wel ok. Enige minpuntje is de bevestiging om de enkel. Ik heb niet echt (echt niet ) smalle enkels en een hoge wreef, dus zulke bandje zitten al snel te strak. Die andere 2 vind ik iets te ouwelijk.
@ Tassie: De link doet het niet op mijn tablet, maar ik ga eens op de site van Esprit kijken. @ augustus: Ik vind het beige iets te saaiig en ook de hak is net wat aan de hoge kant.
@ MamaEva: Haha, nee hoor, de zool is helemaal stuk gelopen, zelfs een stukje schoen is meegesleten en van veel plekken is de kleur ook afgesleten. Maar ik heb ze ook wel een jaar of 7(!) gehad... @ Eppo: LOL dat is misschien ook nog een idee idd .
en deze : Emilio Luca X Modern | Brantano.be Tamaris Alledaags | Brantano.be Tamaris Modern | Brantano.be Gouden Sandalen Clarks | TORFS.BE | gratis zend&retour
Je zou eens moeten zoeken op dansschoenen of latin schoenen , kan je alles naar wens aanpassen . Kleur hoogte etc , je moet er alleen even een zooltje onder laten maken dan aangezien ze geschikt zijn voor een dansvloer ipc de straat