Dat was niet aan ons. We hebben direct na de meivakantie laten weten dat we een zomerborrel wilden geven om kennis te maken, het starten van nieuwe leden zou pas na de zomer zijn. Iedereen die zich aangemeld had vond dat prima. Degenen die dat te lang vonden duren konden ook zelf afhaken, dat heeft niemand gedaan, en op haar en 1 ander na is iedereen bij de borrel geweest.
Dan kan die persoon die graag wil kennismaken, dat toch in gang gaan zetten en naar de anderen toe rapporteren hoe dat ging? En als die persoon dan toch ook wat terug krabbelt, dan kan een van de anderen die het helemaal niet zien zitten even een net bericht opstellen waarin wordt aangegeven dat de inschatting is dat die mevrouw er niet bij past. Hop, pleister eraf.
Misschien is ze eenzaam en probeert ze een sociaal leven op te bouwen. Als je het zeker weet en haar niet leuk vind dan kun je haar het beste gewoon direct afwijzen. Maar aan de hand van jouw berichten vind ik het niet heel fair om zo negatief over haar te doen. Natuurlijk heb ik niet de hele berichtenstroom gelezen maaaaar wat je deelt…. 1. Begin van het jaar een oproepje gedaan 2. In februari laten weten dat pas na de meivakantie jullie iets zouden laten weten Ik vind dat het vrij lang duurt voordat de potentieel geïnteresseerden mogen langskomen voor kennismaking. Jij vindt het ongepast en vervelend. Maar je zou altijd kunnen kijken of je haar wel kunt uitnodigen en haar dezelfde kans kunnen bieden als dat je de anderen gaat geven. Ze is enthousiast. Je bent er zelf bij of je de band wel of niet laat overnemen Misschien verrast ze jullie wel met haar muzikale talent en is ze nog wat te temperen
Ja, dus bungelde zij er een beetje achteraan, niemand die haar vertelde wat het plan met haar was kennelijk. Dan kun je ook zeggen dat bv dat aanmeldmoment nu voorbij is, en ze eventueel bij een volgende borrel voor nieuwe aanmeldingen weer kan aansluiten als ze dan nog interesse heeft.
Eens. Overigens zou ik zelf niet eens meer willen. Dan ben ik hartstikke enthousiast (misschien iets te veel volgens leden van de ‘band’) en heb ik nog niks gehoord. Wees dan meteen eerlijk en zeg het en dan ook met z’n allen. Ik lees juist een persoon die graag wil en krijg een heel naar idee bij de overige leden. Ze kon niet komen bij de borrel met volgens mij een heel legitiem reden? En daarna? Niks. Alsof ze al afgeschreven was. Ben eerlijk. Wanneer was de meivakantie ook weer? Volgens mij al maanden terug
Dat mag je gerust vinden, maar dat bepalen wij. Hebben aan iedereen hetzelfde gecommuniceerd, en iedereen vond dat prima.
Gewoon een eerlijk bericht dat jullie door de correspondentie gemerkt hebben dat ze niet zal matchen met de sfeer van de band en daarom afzien van een verdere ontmoeting. Met de onschrijving dat het een vervelend en eerlijk bericht is.
Stuur haar de link van dit topic, dan weet ze genoeg Nee, zonder gekheid.. dit komt niet meer goed. Ik zou eerlijk zijn en haar niet nog langer laten hangen. Dan heeft ze ook nog de tijd om n ander bandje te vinden. Ik snap trouwens het soort band en begrijp dus waarom jullie pas maanden later een knoop doorhakken maar ik begrijp ook de reacties van anderen die wellicht niet uit het zuiden des lands komen
Haha, ja daarom snapten de mensen zelf het ws ook goed. Van november tot eind feb/begin maart was een gekkenhuis. Dan houden wij pauze tot aan de meivakantie en bouwen we langzaam op tot de zomer. Dat is heel gebruikelijk en iedereen snapte dat.
Oh wat gewéldig om te lezen dat jullie nog steeds op zoek zijn!!!!!! Ik vond het zóóóó jammer dat ik de borrel vorige week gemist heb . Jullie voelen nu al helemaal als familie en ik heb jullie nog niet eens ontmoet... Komen jullie anders gezelig vrijdagmiddag ff langs hier, dan kunnen we meteen goed kennismaken en ik kan hier ook best zingen hoor. Ik hoop heeeeel snel een berichtje te krijgen. Oh en ik vind het zó enig dat je hier ook bent lieve Tuc, we hebben écht veel gemeen he? Ik denk dat we heel goede vriendinnen gaan worden. Kus!
Eens met @maartje84 daarom zou ik voorzichtig zijn met de afwijzing. Misschien is ze heel eenzaam, ziet ze dit als de kans om dat te doorbreken, heeft ze eindelijk de stoute schoenen aangetrokken en wordt ze door overenthousiaste afgewezen. Ik zou dus wel persoonlijk afspreken (1 op 1), waarin diegene van te voren duidelijk aangeeft dat er twijfels zijn, maar dit met haar wil bespreken en dan op tafel leggen wat je tegenhoudt en zien hoe ze daarop reageert. Dan heb je haar die kans gegeven en kan je meteen feedback geven waarom dit wel of niet gaat werken in de band. Hier kan ze in de toekomst ook iets mee.
Dat kan ik zekee, maar het gaat niet alleen om mij hè. Zoals je hier leest zijn de meningen verdeeld en dat is bij ons ook zo.
Ik vind het een lastige. Misschien dat een videobestand waarin ze laat zien wat ze kan ook meer een beeld geeft van hoe ze is. Niet dat ik erin mee ging. Maar met het zoeken naar een stage werd ook aangemoedigd om zo (imo) vreemd te gaan doen. Misschien is ze zelf niet zo heftig als ze nu overkomt.
Heel eerlijk? Ik krijg juist een heel naar gevoel en de kriebels bij jullie/de bandleden als ij dit verhaal zo lees Jullie hebben haar niet ontmoet en geven haar niet eens een kans. Baseren jullie mening alleen maar op haar berichtjes. Grote kans dat ze gewoon over enthousiast of misschien sociaal niet sterk waardoor ze niet door heeft dat het iets teveel berichtjes zijn. Is het misschien een onzeker iemand of iemand met bijvoorbeeld autisme die juist duidelijkheid nodig heeft. Denk jij dat jullie antwoorden aan haar duidelijk genoeg zijn maar zijn die dat voor haar niet. En gaat ze bevestiging/duidelijkheid zoeken dmv die berichten. Dan kunnen die berichten al snel dwingend overkomen terwijl die persoon dat helemaal niet zo bedoeld. Ik vind persoonlijk dat jullie erg hard zijn voor haar. Ik zou haar gewoon een keer uitnodigen. Kijken en horen hoe ze in real life is en doet. Hoe ze zingt en speelt. Geef haar een kans. En dan kan je haar altijd nog zeggen dat er geen klik is. 1 op 1 en to the point. Het zou zomaar kunnen zijn dat jullie er flink naast zitten...