Dag dames Mss is er al eens deze vraag geweest, maar kan hem niet vinden... Ik heb gehoord dat er borstvoedingarmbandjes bestaan. Wie weet precies hoe dat eruit ziet en hoe het werkt. Ik snapte al dat het de bedoeling is dat je het aan je arm hangt aan de kant waar je de volgende voeding gaat geven... of ben ik verkeerd. Zijn er nog handigheden aan dit dingetje of is het enkel dit? Alvast bedankt voor jullie antwoord! Groetekes Larreke
zo ver ik week enkel dit, ik gebruik het niet omdat ik dan weer vergeet de armband om te wisselen Ik voel gewoon aan me borsten, welke het volste is krijgt hij
Ah zo, dat is eigenlijk wat ik hoopte dat het zou kunnen! hihi. Waar vind je deze armbandjes precies. Niet dat ik de tijd vaak vergeet, maar een geheugensteuntje is altijd welkom. Tot vandaag heb ik alles netjes opgeschreven, hoeveel voedingen en om hoelaat, maar vandaag weer op controle geweest en ons mannetje komt goed bij! Dus schrijf ik nu niet meer op hoelaat en hoelang hij gedronken heeft. Daarom zou zo'n armbandje waar de tijd op kan dus wel handig zijn! als iemand weet waar ik ze kan vinden, laat maar weten! Groetekes Larreke
Ik ben heel benieuwd hoe lang je dat armbandje gaat gebruiken . Toen ik net bevallen was dacht ik ook dat moet ik hebben en schreef ik ook op welke borst ik voor het eerst moest geven. Maar dat was ook voor korte duur en vervolgens gaf ik inderdaad de borst die het volste aan voelde. En ja de tijd is leuk maar als je op verzoek voed dan maakt de tijd niet zoveel uit toch? Of zie ik dat misschien verkeerd? Bij mij had het armbandje waarschijnlijk binnen 3 weken in de kast gelegen.
Ik heb zo'n lintje (met drukknoopje) aan de kant waar ik het laatste was. Heel makkelijk en niet zo opzichtig als een armband.
Hoi! In het begin gebruikte ik altijd een veiligheidsspeld die aan de kant van mijn BH deed die ik als eerste moest geven. En het maakt echt niet uit of je BV-armband of een gewone armband of wat dan ook gebruikt: gewoon verkooptrucs! Ik wil nog wel een kanttekening plaatsen bij het als eerste geven van de volste borst. Als dit namelijk altijd of meestal dezelfde borst is, kan het zijn dat de productie bij één borst veel hoger wordt dan bij de andere. En dat kún je op een gegeven moment gaan zien. Dus ik zou zeker in het begin werken met de volgorde Links-Rechts, volgende voeding R-L, L-R, R-L om te zorgen dat de productie bij beide borsten gelijk gestimuleerd wordt. Na een tijdje wordt het allemaal wat stabieler, de productie, en het maakt heus niet uit als je af en toe twee keer met dezelfde borst begint. Maar ik wilde je dit toch even meegeven. Succes met de BV!
Ik heb sinds gisteren de voedingsarmband van Oggies.nl. Wel handig hoor, omdat ik continu vergeet waar ik gebleven ben. Ik gebruik hem alleen iets anders omdat ik aan blokvoeden doe. Dus ik geef op mijn armband aan hoe laat ik met 1 borst ben begonnen, dan weet ik dat wanneer het meer dan vier uur later is dan de tijd op de armband, dat ik dan van borst moet wisselen. En de armband dan natuurlijk aan de goede arm dragen. Het enige nadeel is dat de "zilveren" onderdeeltjes volgens mij niet van echt zilver zijn dus ik moet dat nog even insmeren met blanke nagellak, anders krijg ik uitslag. Verder vind ik het wel een leuke armband hoor.
t is idd zo dat bij voeding op verzoek de tijd niet echt uitmaakt. Maar in de namiddag, durft onze sloeber echt wel goed door te slapen en als ik hem dan na max vier uur niet wakker maak... Maar het idee van de veiligheidsspeld vind ik ook wel goed, idd niet zo omslachtig! Bedankt
hallo, Ik gebruik een plat knipje. Die doe ik ongeveer op de hoogte van het clip van de borstvoedingsbeha aan de beha. Voordat ik begin met voeden zie ik dat knipje, moet deze eraf halen voordat ik het 'klepje' van de bh open kan doen en doe het knipje aan de andere kant. (De borst voor de volgende voeding) Ik kan dit dus nooit vergeten. Ik heb ook een poosje geschreven maar of vergat dit, bijv 's nachts te doen, of het boekje lag weer beneden terwijl ik net boven was om te voeden enz. Niet echt praktisch dus.
the booby tag http://www.ozowiezo.nl/index.php?main_p ... x&cPath=66 ...maarjah ik vergat steeds of het nu die borst eerst moest doen of die net gehad had ...zw-dementie lastige kwaal
ah beastie, ook een gemakkelijk idee. En dat lintje is zelfs makkelijk zelf te maken... Ja idd je moet wel weten of het de borst met het lintje is of net niet... hihi
ik gebruik een ring die wissel ik steeds van linkerhand naar rechterhand en dan weet ik precies wele borst aan de beurt is. In het begin vergat ik het steeds maar nu ik er aan gewend ben gaat het vanzelf.