Hallo allemaal.. Afgelopen dagen al van 6 kennissen gehoord dat ze zwanger zijn! Wat voor hun natuuurlijk heel leuk en fijn is!! Maar zelf ben ik dan beetje down mss wel jaloers! Ik wil het ook zo graag... Maar dit is al ronde zes en ook nu denk ik al ongie te worden, geen bijz symtomen alleen die wat er elke maand voor mij ongie ee zijn..😓 ik weet 6 maanden valt mee er zijn mensen wel langer bezig!! Maar de situatie is zo confronterend! Vl heeft nergens moeite mee Pfff wat moet ik ermee...
Ik ben al heel snel aangeteld en ik zag ook overal zwangere vrouwen om me heen, ik denk dat het er een beetje bij hoort en gezonde jaloezie is 6 maanden is nog niet zo lang, jou tijd komt ook wel joh. Probeer er niet te veel op te focussen, daarmee maak je het voor jezelf een stuk makkelijker. Een dikke knuffel voor jou!
Zit al in de 8ste ronde en ik heb alleen maar vrouwen om me heen die "perongeluk" zwanger zijn geraakt of al bij de 1/2e ronde!! Pff.. Natuurlijk gun ik het iedereen maarja jaloers word je zeker. Niks aan te doen meid. Probeer er nog van te genieten Ik ben trouwens met Pre-Seed begonnen. Misschien moet jij t ook proberen? Succes!
Herkenbaar hoor! Je wilt het zelf ook zo graag, dus als je dat in je omgeving steeds ziet is dat confronterend. Dus dat je dat voelt is niet gek, dat gevoel mag er zijn! Succes!
Ohw ja hou op hoor ik ken het gevoel...3 maanden bezig nu (is helemaal niet lang ik weet het maar bij ons 1e kindje was het in 1x raak ik denk dat dat het is) en ik hoor ook overal die is zwanger en die... zo frustrerend en ook wel een beetje jaloers maar denk dat het gezonde jaloezie is... ik leef met je mee! Dikke knuffel
Heel herkenbaar. Hier ook veel mensen om me heen die 'zomaar' of 'per ongeluk' zwanger zijn. En dan ook durven te zeggen, ach je hebt er al 1 daar moet je blij mee zijn (en dat alleen maar uit monden die zelf 2 of meer kinderen hebben). Ik ben enorm blij met mijn zoon dat staat er los van, mijn wens naar een tweede is niet minder dan naar de eerste. Ik probeer enthousiast te reageren want ik gun een ander ook het geluk van het zwanger zijn maar van binnen moet ik echt even slikken want het doet tegelijkertijd verdriet, waarom lukt het ons nou niet? Maar ik zeg er niks meer over naar de buiten wereld. Ook toen het 2 x mis ging hele pijnlijke opmerkingen gekregen, ach het is beter zo het kindje was dan toch niet gezond enz. En dat steekt, zeker van iemand die zelf makkelijk of oepsie zwanger is geworden. Gelukkig (als is het aan de andere kant niet gelukkig natuurlijk) heeft mijn vriend er net zo veel moeite mee. Hij is het wachten ook beu en telkens als hij als hij een zwangere ziet lopen bekruipt hem een naar gevoel. We willen het beide zo graag. Hopelijk mogen we straks ook met een klein mensje in onze buik rond lopen. Geduld hebben is soms erg moeilijk. Knuffel
Het is moeilijk en mijn ervaring is dat het alleen maar moeilijker wordt. Ik probeer de gevoelens maar gewoon te laten komen en een plekje te geven. Maar het blijft gewoon een hele vervelende situatie. En dat gekul van dat je wens minder zou zijn omdat je er al eentje hebt. Je weet daardoor ook beter wat je mist en ik denk daardoor juist moeilijker.