Gefeliciteerd.......en ik ben ook heel nieuwschierig hoe je nu al weet dat het een tweeling is. Ik heb namelijk met 5wkn een echo gehad en daar was een vruchtzakje te zien........waren het er bij jou twee?
Gefeliciteerd! Ben ook heel benieuwd hoe je nu al weet dat het er 2 zijn. Met 4 of 5 weken krijg je nog geen echo en je kunt er dan sowieso niks op zien. Dat het in de familie zit, is natuurlijk geen garantie, maar wel leuk! Nogmaals gefeliciteerd!
en ik geloof er gewoon niks van! zo vroeg kun je nog maar amper iets zien op een echo, en dus ook niet of het er maar 1 of meer zijn. en ook al zou het via ivf zijn ( met 2 teruggeplaatst) dan wil dat nog niet zeggen dat ze ook allebei zijn blijven zitten. misschien harde tekst, maar ik geloof er geen snars van.
Dat vinden wij waarschijnlijk allemaal, maar we proberen het nog vriendelijk omdat we willen dat ze terugkomt om antwoord te geven... Sssst... niet bang maken! Hoes't nu met onze trotse tweelingmommy-to-be?
Ik vind het wel heel raar dat we niks horen van haar! We zijn zo nieuwschierig. Ik had dan die ego met 5wnk maar ik was toen pas 4wkn zwanger. Het is dan nog wel heel klein maar met de inwendige echo was het toch heel duidelijk dat ik echt zwanger was. Wat ze dan nog niet kunnen zeggen of er echt een vruchtje in het zakje zit omdat dit echt niet te zien is.
Diegenen die hier al langere tijd posten hebben al vaker van die "nepverhalen" voorbij zien komen. Denk niet dat dit dus voortkomt uit jaloezie
Wat een negatieve berichten allemaal zeg...Misschien hebben ze inderdaad op een echo al twee vruchtzakjes gezien ofzo? Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! Hopelijk durf je hier op het forum nog te reageren en gezellig mee te kletsen..
Hihi, of 2x een test gedaan die dus beide keren positief was.... en dan niet goed zijn in rekenen? haha, moet er wel om lachen