Mijn zoontje is nu bijna 18 maanden en slaapt tussen de middag en snachts in een (zomer) slaapzak. Maar nu maakt hij hem sinds kort open. Vaak hoeft de rits nog maar 2a3 cm en dan is ie al los. (vind ik toch een beetje eng) Omdat hij nooit maar dan ook echt nooit onder de dekens slaapt vind ik het wel een fijn idee dat hij nog een slaapzak aan heeft. Het eerste wat hij doet als ik heb onder de dekens leg, is gaan zitten en zo gaan liggen dat hij op de dekens ligt. Savonds dek ik hem wel toe, maar uiteindelijk ligt hij er toch al tijd op. Wanneer zijn jullie gestopt met de slaapzakken? Miss ga ik het vanmiddag maar eens proberen zonder.... ALvast bedankt! Liefs
Finn is nu 21 maanden en slaapt sinds deze maand zonder slaapzak. Finn ligt redelijk onder de dekens, en heeft een pyama aan dan...nooit koud eigenlijk. Soms wel sokjes aan trouwens...
Wat ik vaak doe is aan de binnenkant van de slaapzak even een veiligheidsspeld over de rits heen. Dus eerst de rists bijna helemaal dicht, veiligheidsspeld over het dichte gedeelte van de rist en dan het laatste stukje van de rits dicht. Zo krijgt hij hem nooit open. Ik zie het voorlopig ook nog niet gebeuren dat mijn zoontje zonder slaapzak slaapt.
Ligt dat dan niet vervelend met de rits op de rug denk je? Hier begint ie ook met open doen vd rits (nual ;-( )
Veel kindjes gaan ook wel op de buik liggen als ze kunnen draaien. Of misschien kun je een stukje stof aan het uiteinde van de rits maken, waar je het lipje onder drukt. Misschien kunnen ze er dan minder goed bij.
eerste optie is inderdaad de slaapzak binnenste buiten en als dat niet werkt, achterste voren, maar dat hangt ook een beetje af van het model slaapzak, of dat inderdaad nog wel lekker zit. Hier ging ze uit de slaapzak toen ze naar haar grote bed ging.. rond haar 2e verjaardag. Dat was wel in de zomer... Iets prettiger om uit te proberen dan in de winter natuurlijk. Hoewel ze het dan misschien sneller leren om onder de dekens te blijven liggen
Ons zoontje is ook 21 maanden en wij zijn nu ongeveer een maand gestopt. Nog niet zozeer omdat hij hem open ging maken enz. maar om vast te wennen om zonder slaapzak te slapen omdat hij van de zomer naar een groot bed gaat. Ik was ook wel bang dat hij niet onder de dekens bleef liggen maar dat ging eigenlijk heel goed meteen, hij voelt het dan wel.
Hier sinds vorige zomer. Toen was hij rond de 11 maanden. Was ontzettend heet op zijn kamer. Dus zonder slaapzak laten slapen. Daarna wilde hij niet meer met slapen.