Hai Ik las op internet dat je ook de geluiden van een baby kind horen met de doptone angelsound? Het schijnt als whoei whoei te horen en pok pok. Maar zijn dat niet je darmen? Ik ben nog 10 weken maar wil natuurlijk zo rond de 12 weken eens luitsteren met de doptone. Dan weet k mischien de verschillen.
Als je een snel ritme hoort, dat een beetje als een treintje klinkt, is het de hartslag van je baby.Of het klinkt een beetje als een paard dat galoppeert. Met 12 weken zou je de dopler net boven je schaambeen moeten plaatsen. Succes
De bewegingen ga je op n gegeven moment herkennen. Idd zoals jij beschrijft : pok pok en woejs woejs. De darmen borrelen meer en dat duurt wat langer dan n kinsdsbeweging. Ik ging de bewegingen pas rond 16 weken horen.
Het klinkt inderdaad als een soort klopjes en zoeven. Leuk om te horen! Je herkent het vast als je het hoort
Ik heb vandaag ook een angelsound besteld! oww ken niet wachten totdat ik het hartje hoor van mij kleiintje en de bewegingkjes (L)
Ik heb de Angelsound voor het eerst gebruikt met 9.3 weken! Elke keer kon ik het hartje snel vinden.. Lees wel dat het erg vroeg is, dus ik heb gewoon geluk gehad :-D Nu luister ik af en toe, zo 2 keer in de week. En inderdaad hoor ik nu erg veel 'gesjoew en woei' haha.. Beetje raar om het zo neer te zetten, maar laat ik het erop houden dat je duidelijk verschil hoort tussen je darmen en de bewegingen van je kindje. Veel harder en duidelijker! Doet af en toe gewoon pijn aan mijn oren, als de Angelsound te hard staat haha...
Hihi idd dat klopt als ik mijn man laat horen zegt hij aaaaah wat hard het begweegt zo flink, echt pok pok. woeiiiiiii fieuw, zoiets horen we dan. En toch dan die onzekerheid of het niet de darmen zijn die ''ploppen'' maar mijn man weet absoluut zeker dat het niet zo is. Dat kon niet volgens hem. En ook ik weet eingelijk wel dat dit het kindje is. Het is zo spannend allemaal, ik merk dat de doptone mij enorm veel rust geeft en zo rustig kan afwachten op de echo bij de vk. Integenstelling wat anderen beweren is dat de doptone slecht is voor het kindje, geloof ik eerlijk gezegt niet zo. Ik heb de angelsound en er staat dat het reageert als een microfoon. Dankjullie wel allemaal voor de reacties
Bij mijn eerste keer hartje luisteren bij de vk hoorden we direct het kindje bewegen. klonk een beetje als bloebloebbloeb of blllllllloep hahaha, ja hoe omschrijf je zoiets... Was trouwens met 12,4 weken. Ik heb het geluid opgenomen omdat mijn vriend er niet bij kon zijn. Staat op mijn telefoon. Misschien kan ik het doorsturen met whatsapp, mocht je dat willen moet je me maar even een pb sturen.
Jaaaaaa leuk heel erg graag! Ik pb mijn nummer even, ik zie trouwens dat we bijna even ver zijn. Jij iets verder. Liefs