hi, ik ben op zoek naar ervaringen met vroege echo's. Ik krijg 16 maart een echo bij 6.6 weken. Ik denk zelf dat ik ietsje minder ver ben dus 6.4 of 6.3 dagen. Zou er dan al een hartje te zien zijn?
Bij de zwangerschap van mijn dochter was er bij 6.3 hartactie en bij deze zwangerschap met 5.3 al. 6.3 is wel ongeveer de grens van wel/niet. Er is een kans dat je geen hartactie te zien krijgt. Hou daar rekening mee. Krijg je wel een inwendige echo?
Dat is idd net het randje.. Mijn gyn wilde pas een echo doe na 7wk.. Nou trees 16 weekjes alweer! Super!
Wordt het uitwendig of inwendig gedaan? Bij mij was maandag niks te zien op de uitwendige echo! beetje balen dus, want zit nu 2weken in stress....dan mag ik terug!
Inwendig is ook behoorlijk kansloos zo vroeg. Er zijn uitzonderingen, maar bij de meesten zie je helemaal niks zo vroeg. Mijn gynaecoloog proberde het standaard uitwendig voordat hij het inwendig probeerde. Het enige wat we dan zagen was een hoop kronkelende darmen. Rond de 9 weken zagen we uitwendig voor het eerst een zwart bolletje, terwijl inwendig al een complete spartelende baby te zien was. Ik begrijp dat je in de stress zit, maar het is uitwendig echt praktisch onmogelijk!
Hoeft niet, kan wel... (uitwendig kan het eigelijk niet ) Ik had bij 6 wk een (inwendige) echo met vruchtje en hartactie
Wouw wat een hoop goede reacties!! Ik krijg inwendig. Wat fijn dat vele al wat zagen! Ik houd er zeker rekening mee dat er misschien niks te zien is en zal mijn vriend daar vooral op voorbereiden! Maar ik heb goede hoop! Thanks, Liefs
Uitwendige echo gehad, dachten dat we (destijds) al 7 weken waren maar bleek uiteindelijk net 5 weken te zijn en we zagen hartactie!