Hallo allemaal, Helaas na 10 jaar heb ik door reorganisatie ontslag gekregen. Ik was werkzaam als administratief medewerkster. Hier in de omgeving zijn er helaas heel weinig vacatures op dit gebied (al helemaal parttime). Nu ben ik van plan om open sollicitatie brieven te sturen. Ik heb al een brief geschreven waar ik erg tevreden mee ben. Helaas lukt het mij niet goed om te vertellen, omschrijven waarom ik juist bij een bedrijf wil werken. Ik vind dit zo moeilijk te verwoorden! (Als je bv in de zorg werkt dan is het een stuk makkelijker dan over een bedrijf waar ik de administratie wil doen). Zouden jullie mij misschien een paar tips kunnen geven of op weg kunnen helpen met deze alinea? Dus waarom precies ik bij een bedrijf de administratie zou willen doen? Ik hoop dat jullie mij op weg kunnen helpen.
Ik zou vooral eerlijk zijn. Niks mis met zeggen dat je er graag wilt werken omdat het dichtbij huis is. Dat heeft ook voor de werkgever voordelen.
Ik zou van elk bedrijf waar je solliciteert wat research doen op hun website. Met wat voor woorden beschrijven zij zichzelf en hoe past dat bij jou? Dan iets schrijven als "bedrijf x staat bekend om zijn innovatieve aanpak en gezellige werksfeer. Dit spreekt mij zeer aan, omdat ik graag in een dynamische en sociaal sterke omgeving werk" Of zoiets... Afhankelijk vd trefwoorden op hun website de tekst aanpassen en je eigen overeenkomsten ermee zoeken!