Ik ga een nieuwe baan tegemoet maar per 15 feb loopt het contract kdv af. (1 dag per week) Maar ik wilde per 16 jan werken en dan meer dagen. (wilde dit samen voegen met 1 dag kdv en 2 dagen gastouder) Uiteindelijk wil ik na 15 feb 3 dagen gastouder doen. Mag dit belastingtechnisch?
Ja, ik zou niet weten waarom niet. Het wordt alleen wel een hel met alle wijzigingen doorgeven ben ik bang
daar ben ik ook bang voor en ik vraag mij af of de belastingdienst dat allemaal snapt. Kun je niet per 15 feb, gaan werken en dan meteen 2 dagen gastouder doen??
je wilt dus van 16 januari tot 15 februari 2 dagen gastouder en 1 dag kdv en na 15 februari 3 dagen gastouder. Dat mag best mits je niet meer opvang afneemt dan 140% van de gewerkte uren van de minst werekende ouder.
kan je me helpen met de berekening? Ik ga 24 uur werken. Snap er de ballen van namelijk. Heb dan kd = 11 uur en gastouder = 14 uur.