Hallo, Vandaag stond er controle op het programma en een groeiecho. Maar het liep even anders. Ik lig nu in mn uppie op een kamer en maak me ontiegelijk druk natuurlijk. 3 x per dag aan de ctg morgen hopelijk een echo of de navelstreng nog functioneert want zn buikgroei is ineens nouwelijks gegroeid en vruchtwater is minimaal de 40 weken gaan we denk ik niet redden. Maak me nu eigenlijk alleen maar zorgen of ik uberhaupt met mn baby thuiskom
Meid, wat rot voor je! Kan me heel goed voorstellen dat je je erg onzeker en bang voelt. Maar als de artsen toch zouden denken dat je kindje ernstig gevaar liep zouden ze toch allang ingegrepen hebben dmv een KS ofzo...denk je niet? Op dit moment kan je denk ik niet veel meer doen dan vertrouwen hebben in de mensen om je heen.... Heeeeel veel succes en ik hoop dat er snel duidelijkheid komt en alles goed zal komen.
He gatver, snap dat dat niet is zoals je het je voor ogen hebt! Ze houden je wel goed in de gaten op deze manier. Wil je heeeeel veel sterkte wensen de komende tijd, Liefs!
pff jeetje meis ! heel veel suc6, en er zijn veel doktoren de jou en je kleine nu goed in de gaten houden !! sterkte
Sterkte!!! Wel fijn dat ze je nu goed kunnen controleren en de baby! Probeer je niet te druk te maken hoor!!!!
Sterkte!! Lees ik nou goed dat je je zorgen maakt of je kindje het wel gaat halen, of de 40 weken gaat halen? 40 weken hoeft niet he, ze kunnen je kindje nu al halen maar misschien willen ze rekken tot 37 weken? Ze houden jullie goed in de gaten en je termijn is al heel netjes dus als het noodzakelijk is dan grijpen ze direct in en halen ze je kindje hoor!! Succes met afwachten! En vraag straks even hoe of wat, of je je zorgen moet maken of niet!
Snap dat je vreselijk ongerust bent. Maar als je kindje echt levensbedreigend te klein zou zijn, of zich echt heel slecht zou voelen, hadden ze het gisteren al direct gehaald hoor... Je termijn is gewoon goed. Nu gaan ze kijken of de beeb zich nog wel prettig bij je voelt. Zodra ze via de ctg zien dat dat niet het geval is, zullen ze ws andere maatregelen nemen. Dat het absoluut niet leuk is zo, das een understatement...Dat je je vreselijk ongerust maakt logisch.. Maar je bent op de goede plek. Bespreek je ongerustheid met de arts en verpleegkundigen. Zij kunnen je ws wel geruststellen. En de 40 weken, maakt niet uit als je die niet haalt hoor. Elk dag erbij is mooi meegenomen zeg maar. Maar je bent al een poosje uit de kritieke periode. Dus herhaal dat voor jezelf steeds. Heel veel sucses met afwachten en hoop dat de kleine het goed blijft doen in je buik.
Net weer echo gehad nu nog iets kleiner gemeten dan gister vruchtwater is bijna op. De echograviste vroeg een paar keer waarom die nog in mn buik zat. Nu afwachten wat de gyn zegt. Pfff kweet niet meer wat ik doen moet nu Bedankt voor jullie lieve berichtjes Xxx
Wat naar zeg! Vooral die onzekerheid! Hoe was het met de baby? Wanneer krijg je meer duidelijkheid? Moeten ze overleggen ofzo? Sterkte in ieder geval!
Wat een stress en spanning zeg, hopelijk heb je snel meer duidelijkheid of je moet gaan bevallen of wat de plannen zijn!