Emiel is vanaf vrijdag niet lekker. Hij heeft nog steeds verhoging (38,0) al is de koorts wel weg. Ook moet hij heel erg hoesten en heeft hij last van zijn keel. Vast voedsel eten gaat moeilijk, vloeibaar lukt redelijk. Wel drinkt hij goed. Donderdag moet ik weer naar het CB en staat de 4e DKTP/HIB en Pneumokokken op het programma. Alleen weet ik niet of ik deze nu wel aan Emiel wil laten geven. Zijn lichaam is zo bezig met vechten tegen het virus en dan ook nog een inenting erbij. Wat zouden jullie doen, wel of niet inenten? Morgen ga ik sowieso met Emiel naar de huisarts om even naar zijn keel te kijken en zijn longen te laten luisteren.
Hmmm... Ik zou morgen nog even overleggen met de huisarts als ik jou was, even horen wat hij zegt. Als ik op mijn eigen gevoel afga zou ik de inenting uitstellen, net wat je zegt: zijn lichaam is al aan het vechten tegen een virus en dan ook nog zo'n inenting er boven op. Misschien voelt Emiel zich donderdag wel een stuk beter, en dan kan de inenting wel doorgaan.
Ik heb hetzelfde probleem, vorige week donderdagavond werd ze ziek, begon met overgeven, zaterdag kwam daar nog diarree bij en het overgeven is wel gestopt, maar de diarree niet en a.s. vrijdag heb ik een afspraak bij het CB. Zal nog wel even bellen wat ik moet doen, ik kijk het tot woensdag nog wel even aan, als ze dan niet beter is, zeg ik af. Oh ja, en tot morgen hebben we ook nog een kuurtje tegen de spruw, dus ze heeft van alles wat.
Toen Dewi de vorige keer op t cb haar prikje moest hebben en ik vertelde dat ze al een paar dagen heel erg diaree had en hele lichte verhoging zeiden ze daar zelf het te willen uitstellen.. Ten eerste voelt het kindje zich al ellendig en dan ook nog zo'n prik...en ten tweede als t al verhoging heeft en er nog es koorts bovenop komt?..is nie goed! Geef t aan op t cb, waarschijnlijk stellen ze zelf voor om t uit te stellen en zo niet dan zou ik als ik jou was zelf aangeven dit te willen! Succes!