Ik ben zelf erg open ingesteld en houd ervan dat mensen weten waar ze aan toe zijn. Ik zou het, in deze situatie, meteen vertellen. Je kunt aangeven dat je wilt wachten tot 12 weken en dan een beslissing wilt nemen. Je hoeft jouw ontslag niet aan te kondigen, maar je kunt zeggen dat je twijfelt. Gefeliciteerd trouwens!
Wanneer zou je die cursussen krijgen? Want ik vind het echt wel een ander verhaal als je nu weet dat je zwanger bent. Dan weet je al dat je in principe over 10 maanden daar niet meer werkt.
Gefeliciteerd! Nu is het juist iets makkelijker om een beslissing te nemen. Je wilde stopppen als je een kind hebt. Nu ben je zwanger. dus heb je nu nog maar ongeveer 6,5 maand te gaan voor je zwangerschapsverlof ingaat. Als je nog vrije dagen hebt, is de tijd zelf korter. Ik neem aan dat die cursus pas na de zomer begint. Ook heb je een opzegtermijn bij je werkgever. Succes met je beslissing.
het is nog niet duidelijk wanneer de cursussen beginnen. maar het zal inderdaad niet meer voor de zomervakantie zijn denk ik. dat is een hele goede opmerking, want na de zomervakantie dan zal ik het ongeveer wel moeten kunnen vertellen. 1 cursus begint zodra er genoeg inschrijvingen zijn en de andere weet ik niet.
Hmm en het voordeel van bij je man in het bedrijf werken.. dan is "te veel werk voor 1, te weinig voor 2" ook weer redelijk opgelost. Dan kun je tenslotte 1+1=2 doen en hou je ook nog tijd "over" Kindje gaat genoeg tijd kosten denk ik om dan alsnog allebei een hele drukke week te hebben. En die cursus.. tja officieel hoef je je baas niets te melden maar ik zou me er ook niet zo goed bij voelen Heb het 3 maanden verzwegen ivm mijn proeftijd. (overigens vandeweek gehoord dat ze het contract toch niet verlengen.. dus achteraf gezien was het misschien maar goed ook dat ik het verzwegen heb gezien mijn contract afloopt als mn verlof in zou gaan) maar echt cool is het niet kan ik inmiddels zeggen. De hele dag loop je namelijk te stuiteren en te zweven.. en je kan niets zeggen. Je wil wel! maar je wil het ook NIET! Serieus not funny (en als je last van ochtendmisselijkheid gaat krijgen.. gaan collega's dat ook wel merken trouwens.. maar daar had ik geen last van.. voelde perfect in mn lijf de eerste 25 weken ) Desondanks zou ik er zeker zoveel je kan van genieten. Want het is snel voorbij. Ik merk dat de dagen vliegen.. en ik voor mn gevoel nog maanden zwanger zal zijn... Maar het besef begint te dagen dat ik inmiddels al bijna 2/3e achter de rug heb.
ja, inderdaad, je wil het aan je collega's vertellen, maar je weet dat je het niet kan. mijn stiefmoeder zei: "stel dat je het verteld, dat je stopt met werken, en je kindje wordt dood geboren? wat dan? dan weet je baas wel al dat jij weg gaat" tja, daar heeft ze ook wel weer gelijk in.....
Ik zou niets zeggen over het stoppen met werken, maar misschien zou je toch al kunnen zeggen tegen je baas dat je zwanger bent en daarom de cursus uit te stellen tot na je zwangerschap. Als je dan stopt met werken, hoef je je tenminste niet schuldig te voelen over die cursus en dan heb je hem nu wel al afgezegd.
ja, dat is inderdaad de beste oplossingen denk ik gewoon zeggen dat ik het wil uitstellen. ja,want stel nou dat de zwangerschap fout gaat? goed idee bedankt. ik ben eruit
ik sluit me inderdaad ook aan bij nynke31. zo heeft je baas ook de mogelijkheid bijvoorbeeld iemand anders die cursus te laten volgen die er wel nog baat bij heeft binnen het bedrijf en jij hoeft nog helemaal niet te zeggen dat je ontslag wilt gaan nemen.