Snap het helemaal hoor, en herken het ook van mijn zwangerschappen en miskramen. Je hebt er geen invloed op dus het is echt afwachten. En dat is het moeilijkste wat er is..
Wist je dat spotting/bloedverlies een bijwerking is van duphaston? Toen ik alleen duphaston nam had ik dat ook. Ik vind je testen er prima uit zien hoor!
Wat een schrik. Ik vind je testen ook nog steeds oplopend. Er komt nu wel een felheid in de streep. Super spannend, denk dat je de hoop nog niet op hoeft te geven.
Ah meid wat rollarcoaster zeg. Gelukkig is het weinige bloedverlies weg. Kramp kan komen en gaan, ik vond het zelf fijner om iets te voelen dan helemaal niets. Als ervaringsdeskundige zou ik zelf met deze testen nog niet opgeven. Maar snap je angst helemaal, zo naar zo tussen hoop en vrees.
Echt zo lief allemaal hoe jullie meeleven ik heb net ook nog even een mailtje naar Cuypers&Cuypers gestuurd en zij geven ook aan dat dit bij 60% van de zwangerschappen voor komt en dat het inderdaad een bijwerking kan zijn Duphaston (blijkbaar word je cervix nog gevoeliger) Ik mag wel verhogen met m’n dosis om m’n baarmoeder rustiger te houden. Z
En ik zag voorbij komen dat het voor jou op dit moment ook heel heel spannend is. Mijn duimen draaien voor je!
Ik ga zo hard voor je duimen. Hier ook 4 miskramen achter elkaar gehad (en voor zoon ook een miskraam). De laatste keer is een prachtige zoon uit geboren. Nu maken we de grap dat die 4x het gewoon een lelijke baby was omdat we nu een enorme knapperd hebben gekregen maar dat gevoel was natuurlijk o zo anders elke keer weer in die eerste weken. Wat ken ik die onzekerheid en spanning. Waar echt niks tegen helpt … de oploop ziet er echt goed uit. Je kan niet anders dan afwachten en je vasthouden aan de gedachte dat mocht het onverhoopt misgaan jullie dit samen aankunnen (al is het nog zo klote). Duim duim duim …
Wat een schrik van het bloedverlies. Je oploop ziet er wel echt mooi uit. Hopelijk blijft het bij weinig bloedverlies en kom je deze dagen wat door met afleiding..
Het bloedverlies is echt miiiinimaal, en lijkt te ontstaan na bewegen (2x lange wandeling vandaag). Het was weer weg na vanochtend en net weer een mini veegje lichtroze / bruine afscheiding. Het zit me niet helemaal lekker hoor… hopelijk komt het echt door de duphaston
Nou net weer getest, de easy@home gaat richting een knaller. De oploop van de Kruidvat blijf ik erg traag vinden. net na het wandelen ook weer een mini beetje lichtbruine afscheiding in m’n inlegkruisje (vanochtend bij het opstaan niks). Heb trouwens ook al een paar dagen een schimmelinfectie, zou de gekleurde afscheiding ook daarmee te maken kunnen hebben?
Ik vind je oploop echt prachtig, ook die van de kruidvat. Geen verstand van schimmelinfecties, misschien kun je dat het beste aan de kliniek/vk vragen? Hoe voel je je verder? Krijg je al een beetje vertrouwen?
Prachtige oploop van beide testen. En lichtbruine afscheiding kan zeker komen door een schimmelinfectie. En bruinverlies in deze fase van de zwangerschap komt sowieso veel voor. Heb het zelf ook gehad...
Ik voel me best wel oké, met vlagen echt we gespannen maar over het algemeen redelijk kalm. De oploop iedere dag geeft een beetje vertrouwen. Lief dat je er naar vraagt
De oploop is echt heel goed. Kruidvat gaat trager tegenwoordig dus dat vind ik ook niet raar. En schimmelinfectie kan inderdaad prima verklaring zijn.. op naar de eerste echo. Wanneer krijg je die?
Ik durf nog geen afspraak in te plannen… maar ik denk wel dat ik het liefst al wel rond 6 weken een echo wil (als ze daarmee akkoord gaan). Ik weet dat net vroeg kan zijn, maar als die echo enigszins goed is zou al zo’n mijlpaal zijn