Opmaken van je boxspring

Discussie in 'De lounge' gestart door Lov23, 14 okt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Ja, wij. Helemaal top!
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    En welke precies als ik vragen mag:D
    En hoelang duurde het eigenlijk voordat je je bed daadwerkelijk kreeg na de bestelling?
     
  3. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Lees trouwens ook erg vaak klachten over het verschuiven van de bedden zodat je dus een gat in het midden krijgt.
    Hebben jullie dat ook?
     
  4. Tinkerbel80

    Tinkerbel80 Niet meer actief

    Zevenaar. Levertijd is nog wel lang hoor. 10 tot 12 weken. Maar dat is overal zo toch? Behalve IKEA dan ;)

    Wij hebben een electrische. De dikke matrassen zijn van hetzelfde leer als de uiteinden, hoofd en voeten bord, en daarop een split topper. Mocht je een split topper matras erop hebben dan niet daar de hoeslakens kopen maar gewoon ergens online. Scheelt je de helft in kosten.
     
  5. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.554
    14.095
    113
    Vrouw
    Hier ook een boxspring met topper van Goossens, bevalt prima! Levering duurde een week of 8 uit mn hoofd.
    Van schuivende bedden nooit last gehad hoor.
    Ik maak trouwens alleen de topper op.
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Dan gaan we maar al eens bestellen want dat duurt wel lang hahaha...
     
  7. marietje85

    marietje85 Bekend lid

    2 aug 2010
    675
    1
    18
    NULL
    NULL
    Hier ook een elektrische met een splittopper eb blijft netjes op z'n plek. Alleen als ik helemaal rechtop heb gezeten wil die nog wel eens beetje verschoven zijn.

    Zoals al gezegd overtrek niet in de winkel erbij kopen heb die van mij via internet en scheelde ruim 20 euro per stuk. Vind het alleen jammer dat de hoeslakens van de splittopper in niet zo veel vrolijke kleuren te krijgen zijn.
     
  8. Triskele

    Triskele Niet meer actief

    gewoon een topper hoesje (alhoewel je daar ook normale hoezen voor kunt gebruiken, ik vind de speciale hoezen wat mooier) en dan dekbed aan het einde onder de topper stoppen en zijkant KAN evt ook maar hoeft niet. Ik zal eens kijken of ik foto heb..
     
  9. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Lov@ Nog gelukt met bed of toch af gezien ?
     
  10. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Hij is besteld! Begin december komt ie.....eindelijk:D
    Kan nu al niet wachten hahahaha..

    Maar nu lees ik vaker op internet dat de topperhoeslakens de topper laten krullen in de punten door het elastiek?
     
  11. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    Dun matras lijkt het toch?
    Ken iemand die heeft 1 los gekocht , laats moest ik hem meteen van haar bed halen ze kreeg last van de rug , nu is zij wel veel ouder dan ons .

    Duurt vaak erg lang maar voor je het weet is ie er .
    Als ik kijk naar onze meubels die waren er veel eerder dan de bedoeling .
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja een topper is een dunner matras....
     

Deel Deze Pagina