CRYO tp

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door silvana81, 8 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    12 feb 2007
    2.777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    Hi,

    6 Maart zitten de 6 weken pil slikken (moet 6 weken rusten dmv de pil slikken ivm endometriosche) er op en mogen we voor een cryo tp gaan.

    Maar hoe gaat dat dan? moet ik bellen als ik de pil nog slik en melden dat ik op de 6 weken zit.
    of moet ik na 6 weken gewoon met de pil stoppen en bij menstruatie weer bellen?

    Ik loop in het Vu.
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Geen idee, ik zou het ziekenhuis even bellen. Bij ons ging het heel anders bij een cryo-tp. Dat is overal verschillend. Dus gewoon navragen bij je gyn. Als je het verkeerd doet, verspeel je misschien een ronde. Succes!
     
  3. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hier ook geen ervaring met de pil slikken bij een cryo tp. Wel heb ik deze cryo niet een natuurlijk cyclus gedaan maar heb ik 7 dagen Decapeptyl gespoten vanaf eerste menstruatie dag, slik ik Progynova en gebruik ik Utrogestan. Maar dan krijg je gewoon een echo (op dag 13) om te zien of je baarmoederslijmvlies dik genoeg is. Ik zou dus inderdaad even je zhuis bellen om te overleggen.
     

Deel Deze Pagina