Oppas eigen huis voor hond tijdens vakantie

Discussie in 'De lounge' gestart door Krabje, 6 jun 2023.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    17 jul 2013
    3.290
    1.444
    113
    Ik zou het zelf niet fijn vinden als iemand (op mijn familie na) in mijn huis ging logeren. Maar daarentegen zou ik mijn huisdier ook niet naar iemand brengen die ik niet of nauwelijks ken.
    Ik zou proberen om alsnog een plekje in een kennel te reserveren en hem daarheen brengen. De hond van mijn zus vindt het altijd super leuk en wil bijna niet naar huis (is wel een luxe kennel waar hij de hele dag mag rondlopen en zwemmen enz).
     
  2. Krabje

    Krabje Fanatiek lid

    8 dec 2011
    3.567
    2.031
    113
    Dankjewel. Ik denk dat je hiermee de spijker op zijn kop slaat. Juist voor de liefde naar Tukker toe. Wij willen dat het hem aan niks ontbreekt als wij weg zijn. Dat zijn dingen waar we ons best zorgen over maken. Maar misschien moet ik dit ook maar een beetje los laten en me niet zoveel druk maken. Dat is ook iets waar ik nu in therapie heel druk mee ben.
     

Deel Deze Pagina