Oppepper nodig....52-96-62 nu alweer dag 70

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Felice88, 3 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Felice88

    Felice88 Actief lid

    2 feb 2012
    359
    1
    0
    Tilburg
    Ohja, heel herkenbaar van 'laat maar zitten, we zien vanzelf wel hoeveel dagen het worden' haha dat tellen is ook zo vermoeiend ;) Maar ik heb nu in 10 maanden tijd 3x gemenstrueerd....van de week weer bruine afscheiding (sorry voor detail) dus zal er over een tijdje toch wel weer van komen. Nooit gedacht dat ik ooit zo blij zou zijn met ongesteld worden haha :D

    Bij mij heeft de test 2x geknald in 2 weken testen. 1x klopte wel precies, andere keer niet....maar ben gestopt hoor met ovu-testen en deze cyclussen! Van al dat geld kan ik straks een hele kinderkamer kopen ;)

    Mezelf kennende zit ik inderdaad ook alweer in januari bij de dokter, kan niet zolang wachten hoor tot februari...het is wel goed. Heb lang genoeg gewacht en vind dat ik een goede reden heb om nu eindelijk eens naar de gyn te gaan ;)
     
  2. Felice88

    Felice88 Actief lid

    2 feb 2012
    359
    1
    0
    Tilburg
    Oh dat is goed nieuws Liescakes! Ben heel benieuwd, hoop voor je dat het een positieve knaltest wordt ;)!!!
     

Deel Deze Pagina