Aaargghh frustrerend!! ( kleding )

Discussie in 'De lounge' gestart door Alfie1986, 24 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alfie1986

    Alfie1986 Niet meer actief

    Hebben jullie daar ook weleens last van?? Dat je iets mooi op internet ziet, Wehkamp, Bonprix etc.. Dat je het besteld en het thuis komt en het zoooooooo ontzettend tegenvalt!!

    Dat het heel klein uitvalt!! Of alles perfect maar blijft hangen op je heupen, of je boezem past er niet in, te krap om je armen..Of je hebt van zon raar spul stof, of er zit geen model in!

    Net kwam mijn bestelling van de Wehkamp binnen en mijn god wat viel dit tegen!!! Viel veeeel kleiner uit! Grrr.. meteen retour morgen!

    Zo, da moest er ff uit!;)
     
  2. Rosa5

    Rosa5 VIP lid

    21 okt 2011
    7.561
    1.935
    113
    Dit was mijn laatste miskoop bij de wehkamp.
    ONLY pullover? Bestel nu bij wehkamp.nl

    De kleur is heel anders. Model valt tegen en hij kriebelt enorm!:$
    Het stomme is, ik ben hem vergeten op tijd terug sturen.
    Dus zit nu met dat lelijke kriebelding opgescheept.

    Mocht iemand interesse hebben en wel tegen een kriebeltje kunnen, ik heb hem te koop in maat 38.;):D
     
  3. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Ja, echt TE vaak..
     
  4. Alfie1986

    Alfie1986 Niet meer actief

    Echt irritand he haha en ik ben echt zonne luie shopper voor mezelf! T liefst van internet bestellen, thuis passen en ist niks lekker retour!
     
  5. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.866
    5.139
    113
    Home
    ja en vooral vaak de kleur die dan heel erg tegenvalt was bij bonprix daar bestel ik dan ook niet meer
     
  6. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Nee nog nooit (gelukkig :)). *afkloppen*

    Ik kan het vaak wel goed inschatten. Ik heb wel 1x gehad dat de kleuren anders waren, maar ik vond hem zo veel mooier :D
     
  7. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    daarom koop ik niets meer via internet
     
  8. mb90

    mb90 Bekend lid

    17 feb 2013
    706
    25
    28
    Vrouw
    Internet is zeer gemakkelijk maar kledij kan tegenvallen he. Heb tijdje geleden een zwangerschapsbroek besteld via internet. In de winkels zelf vond ik niets en op de sites stonden er veel meer. Broek besteld en toen ik hem aandeed beviel hij mij helemaal niet! Direct retour gestuurd.

    Nu heb ik een zwangerschapstrui besteld van mamalicious bij babydump en ben ongeduldig aan het wachten tot hij toekomt. Hopelijk valt deze mee!
     
  9. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Soms idd. Maar zit nog genoeg bij wat leuk is, dus bestel wel soms op internet kleding.
     
  10. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Heb het wel eens, maar irriteer me er niet aan. Pak het weer in en stuur het retour en klaar :p
     
  11. Shopaholicnl

    Shopaholicnl Fanatiek lid

    3 mrt 2013
    2.775
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Zo herkenbaar!! Idd vaak de kleuren, zijn dan net anders als op het plaatje.. Oftewel, plaatje is met wel heel veel belichting gemaakt
     
  12. Sanne1985

    Sanne1985 Niet meer actief

    Ja... Sterker nog ik had 2 identieke leggings besteld. Kwamen binnen, is er 1 gewoon helemaal grauw/grijs. Verpakking was ook anders, dus deze was al vaker door een ander gedragen.. Retour dus.

    En een skinny broek.. Beetje deceptie van mijn kant ;) Heupen zijn helaas niet meer zo smal als voor de zwangerschap.
     
  13. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    Weinig eigenlijk. Ik koop als ik via internet koop merken die ik ken dus ook weet hoe ze vallen. En wat niet bevalt lekker retour ik vind het heerlijk!
     
  14. Anoniem1211

    Anoniem1211 Bekend lid

    14 jun 2011
    587
    5
    18
    NULL
    NULL
    Heel herkenbaar. Bij mij gaat vaak 90% terug, dus probeer zo min mogelijk via internet te shoppen!
     
  15. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Ja, dat gebeurt mij ook wel eens.

    Maar momenteel ben ik heel gelukkig met mijn nieuwe winterjas die was afgeprijsd van 80 euro naar 20 euro :D

    Het vervelendst vind ik als de maatvoering niet klopt. Ik lees dan ook altijd aandachtig de reviews om te kijken of mensen aangeven dat iets groot of klein valt.
     
  16. Babke

    Babke VIP lid

    24 okt 2011
    5.895
    4
    0
    Roosendaal
    Gelukkig ben ik nog van dagjes winkelen in de stad. Geen last van dus :D
     
  17. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    16 apr 2013
    4.184
    1
    0
    Daarom dus dat ik NIKS van kleding ONLINE koop.

    Ik kijk wel es online bij mijn favo winkels, maar ik wil het toch echt wel zelf zien en zelf passen vooraleer ik er mijn centen aan geef.

    Het enige wat ik online koop, zijn concerttickets. Daar kan weinig mee mis zijn ;).
     
  18. beauty2012

    beauty2012 Fanatiek lid

    4 mei 2012
    3.184
    16
    38
    Ja ik kan me daar ook zo druk om maken!
    Jurkje besteld voor een bruiloft, leek op de foto heel mooi en netjes... kreeg ik hem dus binnen en pakte het uit.. leek het net een jurkje van zeeman!:( Heel goedkope stof en er zaten zelfs al pluisjes op. De kleur was ook veel anders dan op internet.
    't was absoluut niet geschikt voor een bruiloft maar meer een jurkje om mee naar het strand te gaan;)
     
  19. Woefje85

    Woefje85 Fanatiek lid

    3 feb 2011
    3.396
    0
    0
    OV
    Heb t ook wel eens, of een foutje in de kleding... Irriteer me er ook niet aan. Gaat het retour of krijg een nieuwe toegestuurd, helaas wel weer ff wachten.. :p
     

Deel Deze Pagina