Kennen jullie de site hallowereld? ik was benieuwd wat jullie van deze site vinden. De verloskundige zei dat ik me erop moest abbonneren omdat er veel interresante informatie op te vinden was en mede omdat je er via een mailtje evt. je zwangerschapsvragen kunt stellen aan medische mensen. Ook krijg je iedere week een nieuws brief met leuke info. omtrent je zwangerschap.
Had me ook aangemeld maar de infovoorziening kwam heel onregelmatig en niet kloppend met de zwangerschapsweken. En die heb ik een paar keer gewijzigd om te zien of het dan wel goed ging, en dat bleef dus fout gaan. Was er dus niet kapot van.
Bij mij klopt het wel en ik vind de info ook erg nuttig. Je krijgt er verder ook geen irritante spam bij. Dus ik zou zeggen: gewoon inschrijven, afmelden kan altijd weer.