hier ook een verzekering voor de hond bij proteq voor 5 jaar volgends mij is daar niet onderuit te komen mits je dier overlijdt ik denk nu ook wel is waarom heb ik 5 jaar gedaan hond is nu bijna 3 en heeft ook nog nooit wat gehad... maar je zal net zien! ik vind het een beetje postcodeloterij idee! zal je net zien! zeg je het op valt de kanjer in je straat! kortom ik vind het fijn dat hij verzekerd is! en aan de andere kant heb ik ook zoiets van ik ben ook verzekerd en ik heb ook nooooit wat... maar goed ben bang dat je er toch aan vast zit...
daar heb je wel gelijk in Bramtim, het vervelende is wel dat ik er 1 wil behouden, en aangezien ik die aanvaring in februari al heb gehad met Petplan denk ik niet dat ze gaan geloven dat ik er 2 weg heb gedaan en 1 heb gehouden haha na 5 maanden had ik eigelijk zoiets van, wat heb ik eigelijk gedaan..... ik had helemaal geen verzekering gehoeven voor de 2 poezen. mar helaas heb je geen 5 maanden bedenktijd @ Debby, nee de katten waren allemaal al geholpen. @ Kaylin, eigelijk een beetje hetzelfde als wat ik net voor Bramtim heb geschreven. wat ik wel gek vind is dat ik nooit iets heb ondertekend! ik heb een aanvraag gedaan via internet en kreeg ook de polissen via email toegestuurd. dus geen handtekening. dus dacht misschien kom ik er nog onderuit. @dnise, ja die kans is er wel natuurlijk, postcode loterij idee haha, ja zal je zien!!! hoop het niet natuurlijk
Ik had ook een verzekering bij proteq. Je komt er idd niet onderuit. Alleen als je voor je dier een ander huisje zoekt. Net alsof dan. Je hebt bijv via mp een nieuw huisje voor ze gevonden. Dan krijg je de papieren in huis en dan moet je die invullen. Ook het adres van de nieuwe eigenaar maar daar kan je gewoon iets invullen of dat je zegt dat de nieuwe eigenaar het niet wilt ivm privacy. Dan wordt je verzekering beeindigd.
Ik ben ook bang dat je eraan vast zit. De oude eigenaar van onze hond had ook een verzekering bij proteq en toen ze ons haar hond gaf kon ze deze niet zomaar stop zetten. Ik moest een brief schrijven en daarin aangeven dat ik de hond had overgenomen en een handtekeing eronder gezet. En daarmee was de verzekering tevreden want een huisdier dat je niet meer hebt kunnen ze geen verzekering voor door laten lopen. Misschien een idee om iemand een papier te laten tekenen dat diegene de nieuwe eigenaar is? Ik moet er wel bij zeggen dat ze mij ook echt konden bellen voor het geval ze het niet geloofden maar dit hebben ze nooit gedaan.
Ik zat met mijn kat ook bij Petplan. Helaas moest ik haar wegdoen ivm allergie van mn zoontje en had toen wel nog de verzekering. Deze kon ik laten stoppen door een formulier te laten tekenen met handtekening van de nieuwe eigenaar, waarin hij aangaf wel/niet de verzekering over te nemen. Dit was heel snel en makkelijk geregeld!
Het 'probleem'is dat ts wel 1 verzekering wil houden, dus die gaan nooit geloven dat ze vanwege allergie de katten weg moest doen als ze 1 kattenverzekering houdt.
Ik heb er laatst naar gekeken omdat ons konijn nogal vaak heen moest maar toen zag ik dat je er 5 jaar aan vast zit dus mij niet gezien.. Dus denk dat je echt wel aan die 5 jaar vast zit
doe er voorzichtig mee onze hond heeft geen verzekering, was al te oud en tev eel gebreken, maar ze is nu goed ziek kosten vallen tegen hoor 700 euro 2 keer geweest
Weekje dierenziekenhuis in Utrecht, 2 x operatie in die week, totaal een week op de intensive care en daarna moeten laten inslapen (was verschrikkelijk....) kosten: 3500 euro en geen hondje meer (een chihuahua) ik blijf hameren op verzekeren hoor
ja ik behou de verzekeringen ook gewoon. 1. ik kan er toch niet onderuit, en wil ze op mn eigen naam laten staan, ipv al dat gedoe met een "nieuwe" eigenaar, ben zo slecht in de boel oplichten 2. ik ga twijfelen door een hoop verhalen hier, dat er plots toch opeens iets kan gebeuren, igv ziekte enzo Ik dacht alleen dat het niet meer mocht, verzekering door laten lopen. Maar dit topic mag wel gesloten worden. bedankt voor al jullie tips!
Ik heb ook een verzekering voor de hond! Ik werk ondertussen zelf bij een dierenarts, dus hoef feitelijk gezien niks te betalen, dus heb ook niks te declareren. Heb hem ook afgesloten voor 5 jaar en die zijn in april om! Maarja........je zal maar naar een specialist moeten oid, dan moet ik dat wel zelf betalen. Ik wil het lot niet tarten........ben als de dood dat ik mijn verzekering stop zet en vervolgens een hond heb die aangereden wordt en 2 gebroken poten heeft ofzo!!
De enige manier om er vanaf te komen is zo'n formulier vragen en invullen dat je je hond weggedaan hebt en dat de nieuwe eigenaar hem niet wil verzekeren. 1 van onze honden is naar mn zwager gegaan, en toen bleek dat zo te kunnen. Ze hebben verder nooit gecheckt of de hond echt bij mijn zwager is..