In september ga ik bevallen van mijn 5e. Tegen de bevalling zie ik niet op, maar wel tegen de kraamtijd. Ik voel me altijd heel gammel, emotioneel, moe, zweterig enz. Bij alle 4 de kinderen waren de nachten 1 ramp, ze hadden natuurlijk nog geen ritme, sliepen bijna niet 's nachts en door de bv was ik veel wakker. Ik ben gewoon heel erg uit mijn ritme (logisch) maar ik kan daar gewoon heel slecht tegen. Herkennen jullie dit, of juist helemaal niet?
Ik herken het idd wel een beetje. Denk dat je je er ook maar gewoon aan over moet geven. Het gebeurd en je kan er helaas toch niet veel aan doen. Dus gewoon lekker gammel zijn en anderen voor je laten lopen die week
Ik beval binnen een paar weken en sta ook niet te springen om et kraambezoek. Mijn ouders en broertjes/zusjes mogen natuurlijk meteen komen kijken maar voor neven/nichten/tantes/kenissen enz ben ik van plan om een kraamfeestje te houden als de baby zo een 4 weken is....lijkt me fijner dan iedere week mensen over de vloer...misschien ook een optie voor jou?
Ik ben nog maar 1x bevallen natuurlijk maar herken het niet. Voelde me juist wel goed hoewel ik erg veel last had van een ontstoken knip. Hopelijk deze keer zonder. Maar hadden hier eigenlijk steeds wel nachten van 6 uur slaap dus dat was prima vol te houden. Overdag lag ik veel op bed met de kleine naast me. Af en toe wat visite en die kwam zonodig gewoon boven, kon ik lekker blijven liggen. Voeden was op die manier ook niet belastend, ik lag er wel lekker bij. Ik ben overigens in de vorige zwangerschap s avonds al om 7 uur op de bank gaan liggen, kleine was dan altijd tot bedtijd flink aanwezig. Dat deed ze na de zwangerschap ook en hebben dan ook weinig onrustige nachten gehad in het begin. Dit keer is dat niet gelukt haha dus verwacht nu rond bedtijd feest. Ik zou proberen overdag zoveel mogelijk je rust te pakken. Niet te snel kleren aan en beneden gaan zitten. Neem alle hulp aan die je krijgen kan en zou idd ook denken aan een kraamfeest als je tegen het bezoek opziet.
Ja heel herkenbaar! De bevalling zie ik echt niet tegenop, maar de week erna. Pff... Tieten op ontploffen, kloven, vloeien, spoelen, moe, slechte nachten... Nee daar kan ik me niet op verheugen... Gelukkig is het maar van korte duur en zijn er ook heel veel prachtig mooie en bijzondere momenten, dus ach het is maar even...
Ik heb het ook. Het kwam ook vooral door de kraamzorg dat ik er tegenop zag, dus die komen deze keer lekker niet. En verder zie ik ook een beetje op tegen de 'schade' aan mijn lichaam na de bevalling. En die enorme plof meloenen inderdaad ook. Ik voelde me zo oer en oer lelijk.
Ik zie ook behoorlijk op tegen de periode na m'n bevalling. Heb de vorige keer veel bloed verloren, waardoor ik lang nodig had om te herstellen. En volgens de gyn heb ik daar ook dit keer een verhoogde kans op. Kijk ook op tegen het slaapgebrek en de daarbij (bij mij in ieder geval) horende neerslachtigheid. De hormoonschommelingen, huilbuien en het vooruitzicht op een kraamhulp (heb er de vorige keer 3 gehad, allemaal vreselijk!). De bemoeienissen van iedereen, de onzekerheid en een compleet gebrek aan regelmaat, vreselijk! Maar goed, in tegenstelling tot de eerste keer weet ik nu wel dat er weer een einde komt aan alle ellende, het is alleen wel even flink doorbijten.
Ik zie er ook tegen op. Hou niet van drukte en veel visite. Zou eigenlijk alleen willen zijn met mijn gezin. echt alleen ! Maar dat kan ik niet maken. Hihihi
Het is mij al 4 keer tijdens de kraamtijd overkomen dat mijn baarmoeder niet wilde zakken. Bij de 2e ben ik na 10 dagen gecurreteerd omdat er hierdoor vliesresten bleven zitten. Daar ben ik nu dus weer bang voor. Ik zie eigenlijk alleen op tegen de lichamelijke ongemakken en dat ik weer in het nieuwe ritme moet komen. Een kraamverzorgster in huis en veel visite vindt ik eigenlijk alleen maar gezellig. Dat geeft me lekker afleiding!
Ik zag ook enorm tegen de kraamtijd op. Bij mijn eerste heb ik vreselijk veel gehuild en moest ik zo wennen. En nu zit ik bijna alleen maar op een roze wolk, met heel af en toe een hormonale huilbui om niks. Heeeel anders. Jij hebt straks je vijfde, na 4 geloof je misschien niet meer dat het anders kan zijn, maar wie weet. Bij mij maakte het heel veel uit hoe de bevalling was (20 uur en gecompliceerd bij de eerste, 5 heftige uurtjes maar verder ongecompliceerd bij de tweede). Ik vond het afscheid nemen van de kraamzorg wel weer heel *slik*, je moet dan toch even zelf een ritme gaan vinden.
Hee meiden, Hierboven schreef ik op te zien tegen de eerste week, maar na een supervlotte bevalling heb ik deze x ook n heerlijke kraamweek gehad!! Het kan dus ook gewoon alleen maar genieten zijn! Heerlijk dat ik dat nu bij ons laatste wondertje heb mogen meemaken.