Wij zijn pas net zwanger hoor maar wel al lekker aan het fantaseren, deze namen hadden we al voordat we zwanger waren maar wat vinden julie. Meisje: Ziva Jongen: Dari
Hallo! Gefeliciteerd met je zwangerschap!! Geniet ervan! Ik vind het hee lbijzondere namen! Beide eigenlijk niet mijn smaak, maar ik vind Ziva zeker wel iets hebben! Met een Z vind ik zelf Zara of Zaria ook heel mooi.
owwjjaa die zijn idd ook erg mooi, de jongens naam hebben we zelf bedacht omdat we het naar de opa's willen vernoemen, die heten adrie en arie aangezien ik niet van die namen hou kwamen we dus hier op uit hahah
Adrie / Arie zou je ook nog 'Adrian' (Ierse/ Engelse naam) kunnen gebruiken, dat vind ik dan wel mooi! Mijn opa heet ook zo, en die naam zou ik gebruiken als ik zwanger zou zijn van een jongetje.
Ja ik denk dat dari ook maar afvalt, adrian vind ik ook wel leuk, schrijf ik erbij, ziva blijf zowieso staan