Ik voel me echt gesteund door jullie dames, dank daar voor. Ik ga volgende week iig mee naar de oogarts en vraag haar advies. Als ze geen tijd heeft om te testen, kan ze me allicht adviseren.
je kan hem nog niks uitleggen he dat maakt het moeilijk.. in het begin had ie wel iets snel door... ``àls ik nou hard er aan trek staat mama zo naast me`` nu is het een spel.. met 3 jaar denk ik dat het makkelijker word inderdaad dat hoop ik dan gek he dat zoiets niet op valt terwijl de sterkte best veel is
sweetpie nee, hij zit niet knel of strak en geen rode plekken. hier zeiden ze juist dat hij zo zijn eigen aangepast heeft met zijn sterkte dat ze bril inderdaad in het begin eng kan zijn. het is een mannetje met een hele sterke eigen willetje dat scheelt ook. terwijl in het begin zo goed ging
luca kijkt helemaal niet scheel loeki ook nie met 1 oog.. gewoon kaarsrecht.. dus denk nie dat het daaraan te merken is. het kan wel idd een teken zijn, het scheelkijken
Nou er werd wel gevraagd of ze heel valt en struikelt en zo, maar ze loopt nog helemaal niet los, dus dat weet ik dan toch ook niet. Vraag mezelf steeds af of ik niet overdrijf hoor. Mijn man vind het allemaal een beetje onzin, maar ik ga toch echt naar een oogarts. Is iemand tegen het advies van het CB en de HA in toch naar een oogarts gegaan?
Loeki, zoals eerder gezegd, volg echt je eigen gevoel daarin. Als jij vind dat je contact moet opnemen met een oogarts, zeker doen. Want mijn ervaring is dat het moederinstinct niet genegeerd mag worden. Door m'n moedergevoel te volgen, ben ik er uiteindelijk na veel aandringen ook achtergekomen dat m'n dochter allergieën heeft. Het cb en de kinderarts enzo wimpelde dat steeds af, vond steeds een andere reden waarom ze diarree had, maar het was geen allergie.
De orthoptist waar ik was, zij dat ook al hadden ze niets bij julia gevonden ze onder controle bleef. Moedergevoel klopt namelijk vaak zij ze ! Succes loeki2
Nou vandaag in het Zh bij de Othoptrist (schrijf ik het zo goed) geweest. Ze heeft naar Annika's oogjes gekeken (was heel aardig, we hadden niet eens een afspraak en hoefden ook niets te betalen of zo, ging in een moeite met haar neefje mee zeg maar ) Annika gebruikt haar oogjes goed, helaas was er geen oogarts aanwezig vandaag, anders hadden ze gelijk gedruppeld en de sterkte opgemeten, maar dat kon vandaag niet. Dus we moeten nog een keer terug. Ze zag echter geen reden om dat direct te doen, als mijn neefje over een halfjaar weer moet gaat Annika gewoon weer mee en dan druppelen ze haar. Wel vond ze het heel raar dat ik geen verwijs brief krijg. Bij een dusdanige sterkte (bij de ouders), ook als er niet direct zichtbare problemen bij het kind zijn is het altijd verstandig om de ogen te laten controleren. Gelukkig mag ik ook zonder verwijzing terug komen en een afspraak maken.
Hoi loeki, fijn dat ze er niet moeilijk over deden. Ik moet vrijdag naar de orthoptist. Na door verwijzing. Wat doen ze allemaal voor onderzoeken? Bij zo'n eerste bezoek. Annemarie
Bij Annika hebben ze een testje met lichtjes gedaan en een met een soort glaasjes voor haar ogen. Ze heeft nog geen druppeltjes gehad om de sterkte van haar ogen te meten.
loeki fijn dat je bent gegaan en nu maar even afwachten. tanna hier ook eerst kleine testen.. daarna pas de sterkte moest toen 2 dgn druppelen.
Loeki fijn dat ze al even gekeken hebben ! Hier bij de eerste afspraak wat testen met een lampje, daarna druppeltjes in beiden ogen(ze gaf geen kik) en na een half uur inwerken werden haar ogen opgemeten en daarna nog even langs de oogarts zelf.
Ja helaas was een oogarts niet aanwezig, anders hadden ze gelijk gedruppeld, echt een super service hoor en dat allemaal zonder afspraak.
ja in het kinderziekenhuis moest hij 2 keer druppelen eerst een uur van te voren en daarna een half uur van te voren maar in het oogziekenhuis wouden ze verder kijken achter zijn iris en moesten in totaal 6x gedruppeld worden. fijn was het niet voor hem, vooral het licht deed zichtbaar zeer voor hem was wel zielig. hoe is met de andere beebs? hier lukt het dragen van de bril nog steeds niet. ik laat hem nu langer af en dan pas weer proberen.