Ik zie echt overal baby's met een flink koppie. Mijn meisje heeft een heel klein hoofdje, zonder haar! en is verder ook erg fijntjes. Ze weegt wel genoeg en is lang genoeg, maar oogt heel fragile voor een 5 maanden oude baby. De verhoudingen ogen niet echt als een lekkere flinke baby. Het is net een poppetje dat alles wijs opmerkt en ziet. Ik vind het niet erg, maar kent iemand dit ook, en hoe groeit dat later uit dan??? Blijft de bouw zo ongeveer? Ben gewoon nieuwsgierig
Mijn meisje van bijna 5 maanden oogt ook fijntjes,iedereen die haar vasthoud zegt jeetje wat is ze zwaar,maar ze vergeten dat ze ook erg lang is(70 cm nu en 8,5 kilo, maat 74.). Haar hoofdje is nu eindelijk wel gegroeit en is nu 41,5 cm. Ook in verhouding met de rest een klein hoofdje. Ben ook benieuwd hoe dat uit gaat pakken aangezien mijn 2 jongens echt hele grote beren waren/zijn. Dit is mijn meisje 2 weken geleden
hihi hier een fijne boy...hij weegt nu denk ik krap aan 6,5 kg..denk niet dat hij het haalt...met bijna 5 maanden. En hij is misschien 63cm ofzoiets...met 4 maanden was hij 62cm lang. Mijn dochtertje was daarintegen echt groot en woog ook veel meer, dus voor mij is het een inieminie mensje wat ik nu heb! Anderen zeggen het ook, och nog echt een baby...en als ze in de wagen kijken...wat kijkt hij wijs voor zo een kleintje...ik meteen jah hij is al 5 maanden hoor....dan kijken ze me aan...echt waar!! Hahah lekker toch...gewoon van genieten...ze worden toch al zo snel groot!
Hier ook een heel klein meisje met haar 7,5 kilo en 67 cm bij 9 maanden ook een klein koppie van 44/45 cm dus wel klein. (Tis dan ook geen porum als je haar ziet lopen langs de tafel of baby walker) Tja ze is klein en tenger maar hey niet iedere baby is het zelfde de curves zijn maar richt lijnen van gemiddeldes. En als ze tussen die 5 lijnen zitten is alles goed
hier 2 kleine meisjes. Nu ruim 4 maand en 57cm en 5120 gram en klein koppie 39cm. Mensen denken vaak dat ze een maand of 2 is. Andere dochter 2 jaar 83 cm en 9820 gram ook een klein koppie 45cm. Laatst iemand die dacht dat we spullen kochten voor haar 1e verjaardag. Mond viel open toen ze pratend wegliep .
Alle 3 hier erg fijntjes. Hoofdjes ook klein was met de echo's al 2/3 weken achter op groei. Van mijn oudste 2 weet ik het niet precies meer wat ze met 5 mnd eigen maar mijn jongste is nu 5 mnd en weegt 5.5 kilo en 63 cm. Haar hoofdomtrek is 39.8. Ook klein dus! Mijn oudste 2 zijn nog steeds zo fijn de oudste is 4 jaar en 8,mnd en zij weegt 14 kilo en is 106 cm denk ik. De middelste is 2 jaar en 2 mnd en weegt 11 kilo en is 83 cm ongeveer
Leuk om allemaal te lezen! Onze dochter met 4 maanden hoofdomtrek 40.3 cm, gewicht 6000 en lengte 63 cm. Niet echt klein maar het hoofdje en de bouw is fijntjes. Heeft iemand wel eens iets gelezen over groothoofdige en kleinhoofdige kinderen? Vanuit antroposofisch oogpunt is dat een wereld van verschil in "wezen". Onze kleinhoofdige dochter is o.a. heel wakker en alert en dat klopt volgens bovenstaande theorie.
Mijn zoontje was tot aan maand 6/7 ook heel fijntjes gebouwd en zat ook zelfs iets onder de curve een tijdje. Iedereen zei ook dat het zo'n mooi fijn jongetje was destijds (terwijl ik had gewild dat ie iets minder 'fijntjes' was geweest want ik maakte me wel degelijk zorgen over z'n groei). Nou... je moet 'm nu zien! Hij is nog lang en lenig gebouwd, maar is wel een 'flinke jongen' inmiddels. Zit met alles iets boven het gemiddelde. Op de 1e foto is Dennis ong. 4.5 maand, op de 2e 14 maanden (na de Pokon). Zie het verschil!
Hier inderdaad ook heel wakker en alert. Slapen komt niet in hun woordenboek voor. Ik zal kijken of ik zo een foto kan plaatsen van men oudste. Foto is gemaakt 24 uur na de hartoperatie die zehad toen ze 1 dag oud was.
op de 1e foto is ze 2 dagen oud(24 uur na de operatie). recentste foto die ik op de pc heb staan is van kerst(dus bijna 2 jaar oud).
Wouw wat een verschil idd! (En wat een mooi manneke!) Hier is het juist andersom,geboren 9,5pond en 57cm,dikke toet dat ie had.Nu een slanke den,met 1e verjaardag zat ie in maat 86 nu bijna 2 en zit ie in maat 92 en veel broekje zit maat 86 nog prima.
Dank je! En ik merk nu ook wel weer dat de snelle groei iets afneemt hoor (gelukkig maar anders zou ik met 1,5 jaar kleding in mt. 164 kunnen kopen of zoiets... lol), maar hij is natuurlijk ook heel veel gaan bewegen de afgelopen maanden, logisch dat het dan wat minder snel gaat. Vandaag toevallig weer naar het CB geweest voor de BMR en MenC prikken (wat afschuwelijk blijven die dingen toch!). Hij weegt nu 11.420 gram, zo'n 3,5 maand geleden 10.350 gram. Daarvoor was hij steeds zo tussen de 1300 en 1900 gram aangekomen, terwijl zijn eerste half jaar ging met steeds kleine stapjes tot 500 gr. per maand. *edit* Jeetje!! Geboren met 9,5 pond! Dat was een flinke kluif zeg... Dennis was bij de geboorte 3265 gr., zo'n 2 pond lichter dus. Maar is gehaald met de ks, dus amper werk van gehad.
weetje wat het is,doordat ze een kleiner hoofdje hebben worden ze jonger geschat,ik had het ool dat bij het cb moeders waren die zeiden tegen mij:wat een klein poppetje zeg! Maar toen ze gewogen en gemeten werd en die moeders het hoorden zei 1 van die moeders:jeetje ze is groter dan mijn zoon van 6 maanden!(mijn dochtertje 1,5 maand jonger) ze vroegen waarom ze er dan zo klein lijkt,toen zei de wvk: het zit hem in het hoofdje,die ligt onder de gemiddelde lijn en de rest flink erboven. Ik heb het vaker dat mensen denken dat ze een maand of 2 is als ze in de wagen kijken,maar als de buggyzak open is vinden ze haar weer ouder omdat ze al 70 cm is.
Ons oudste meisje was ook heel fijntjes. Als baby al slank, op het magere af. Met 6 mnd was ze net 6 kilo. Nu is het een slanke, kleine peuter, maar niet meer mager gelukkig. Bij haar was haar hoofd eigenlijk altijd het enige wat gewoon gemiddeld was, de rest zat er ruim onder. Hier was ze 6 wkn, de onderste is ze ruim 2 jaar, afgelopen najaar.
Sluit ik me helemaal bij aan. Hier ook een dochter met een 'klein hoofd'. Is best interessant om eens op internet op te zoeken. Bij mijn dochter klopte alles (en ze is pas 4 1/2 maand) Vanaf dag één al heel allert en wil overal bij zijn.