Zwangerschapsverschijnselen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Oregano29, 20 jun 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Oregano29

    Oregano29 Nieuw lid

    16 jun 2020
    3
    0
    1
    #1 Oregano29, 20 jun 2020
    Laatst bewerkt: 20 jun 2020
    Hallo,

    ik en mijn vriend zijn al een jaar bezig om zwanger te worden. Mijn cyclus is volgens het boekje. Vriend zaad wordt nagekeken er is nog geen uitslag bekend.
    Ik heb sinds vorige maand een verkleuring rond mijn tepel hof en opgezette tepels, sindsdien is dat ook niet meer weggetrokken. Ik had dat een aantal jaar geleden tijdens mijn zwangerschap ook. Weet iemand wat eventueel een oorzaak daarvan kan zijn? Ik heb nu negatieve testen en ben ongesteld geweest vorige maand. Ik zou morgen ongesteld moeten worden en heb nu een vroege zwangerschapstest gedaan en is negatief.
     
  2. Milkyway7

    Milkyway7 Fanatiek lid

    28 apr 2020
    1.485
    955
    113
    Vrouw
    Noord-holland
    Hoi
    Bedoel je dat de tepelhof donkerder is geworden? Ik weet dat de borsten veranderen in een zwangerschap en je schrijft dat je dat zelf ook hebt gehad toen je zwanger was.
    Misschien is de test nog wat te vroeg en ben je wel zwanger ;) en anders is het wellicht wat hormonaals. Het kan in ieder geval geen kwaad. Succes met jullie kinderwens en ik hoop dat je snel zwanger mag worden. X
     

Deel Deze Pagina