Hoihoi, Weer eens een topic van mij Ik moet nog een week + 3 dagen voor mijn nod maar ik vroeg me af of iemand dit herkend... Ik heb 's ochtends en begin van de middag gewoon een platte buik. In de namiddag heb ik ineens een buikje? En vooral 's avonds is het opgezet. Waarschijnlijk valt het anderen niet eens op als ze me dan zien, maar voor mijn eigen gevoel moet ik mijn buik inhouden zodat het niet opvalt Het is onderaan in het midden van mijn buik zeg maar. Voor mij is dit heel apart omdat ik dit nooit zo heb. Natuurlijk kan je denken dat het komt doordat je overdag eet en 's avonds wat dikker bent, maar dit voelt anders en ziet er anders uit... Ben verder 's ochtends lichtelijk misselijk en gisteravond ook misselijk geweest. Had eerst steeds plopjes in mijn buik, maar die voel ik nu niet meer. Iemand??
Meid, dat zijn je darmen. Snachts hebben ze weinig te doen gehad en konden ze lucht verwijderen en resten van eten verwerken en dus zijn ze in de ochtend minder opgezet dan in de middag/avond. Heeft iedereen; alleen bij sommigen is het wat duidelijker zichtbaar. Plopjes in je buik voor je nod zijn je darmen; luchtbelletjes. Plopjes worden pas mogelijk van de baby als het zich kan bewegen; week 16 van de zwangerschap. Tjah, misselijkheid is een symptoom maar het kan door meer dingen komen dus wacht het rustig af.
Eens met Nephthys. Wacht nu eerst tot je NOD en test dan eens. Helaas kun je aan symptomen geen zwangerschap aflezen. Menig vrouw is hierdoor al voor de gek gehouden. Hoop echter dat je gevoel gelijk heeft!
okeeee... en wat als ik normaal gesproken geen opgezette buik heb s avonds? behalve als ik tijdens een etentje mega veel gegeten heb, dan is mijn buik wat dikker. Ik bedoel dat ik altijd al dun ben, maar de laatste 3 dagen 's avonds een raar buikje heb onderaan. Het is ook hard. Als ik dit altijd al zou moeten hebben in de avond was me dit echt al wel opgevallen hoor
Je baarmoeder komt pas na 12 weken boven je schaambeen. Dus een stevige harde buik onderin zoals je zegt kan niet van een zwangerschap zijn. Plopjes.ook.onmogelijk een baby.. zeker geen van 3 weken oud... Miss focus je je teveel op je lichaam... Dan voel je van alles... Ik had.t ook... Succes met test op je nod
In andere topics lees ik van zwangere vrouwen over hun eerste symtomen dat die ook plopjes voelden. (zie topic over zwangerschapssymptomen) en daarmee bedoel ik uiteraard geen schopjes zo dom ben ik nou ook weer niet. Maargoed...zal wel aan mij liggen. Ik voel me iig anders dan anders, waaronder dus 's avonds raar buikje. Verder nu steekjes in borsten af en toe. We wachten het nog een week af en dan zien we wel of t raak is.
1,5 week voor nod al dat soort symptomen hebben lijkt me sterk, maargoed, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Lijkt me ook niet dat je darmen al plaats aan het maken zijn en je daarom plopjes voelt, want de innesteling is nog niet eens geweest. Succes, ik hoop voor je op een zwangerschap.
Ik ga er niet over zitten liegen ofzo Maar bedankt voor je reactie. Ik zal nog een week geduld hebben.