Gebruiken jullie de draagzak wel eens met warm weer? Zo ja, wat trekken jullie qua kleertjes aan bij baby? Ik moet morgen met het OV met zoontje en ik merk dat ik veel mobieler ben zonder kinderwagen en met draagzak. Maar ik twijfel omdat het natuurlijk best wel warm is.
Ik gebruik de draagzak en doek wel. Vaak alleen romper aan, soms lang broekje, beschermt weer beetje tegen de zon. Petje op. En goed in de gaten houden. Zorg dat je allebei genoeg drinkt. En neem zelf een schoon shirtje mee, het kan nogal warm worden. En als je de draagzak af doet wat minder sexy zijn zegmaar.
Ik had die by kay tricot doek, vond m super maar ook ontzettend warm (midden in de winter destijds) en ik ben eigenlijk een koukleum maar smolt weg zowat. Met diezelfde tricot doek en deze warmte zou ik t helemaal niet doen, met een katoen/linnen versie rompertje aan en goed insmeren (denk ook aan de voetzooltjes als die buiten boort zijn en je geen sokjes wilt gebruiken)
Ik zou het persoonlijk niet doen. Vanwege de warmte heeft je baby waarschijnlijk aan een romper genoeg en dan krijg je op de armen en benen te veel zon als je het mij vraagt (zelfs bij insmeren), tenzij je heel vroeg of heel laat op de middag moet reizen.
Ik gebruik gewoon mijn draagzak eigenlijk! Hij heeft dan alleen een rompertje aan en sokjes! En uiteraard smeer ik zijn beentjes in dit gaat prima hoor!
Ja hoor net een week naar de zon geweest en daar veel gedragen. Ook vandaag lekker op stap geweest. Kleine gewoon in romper met of zonder broekje. Of een luchtig jurkje. Wel altijd iets op het hoofd en goed insmeren.
Ja hoor! Ik gebruik hem nu ook gewoon. Mannetje heeft alleen een romper aan en een zonnehoedje op. Ik heb een mei tai van draagdoekstof, dus misschien wel wat luchtiger, ik weet niet of ik mijn Manduca zou gebruiken. Die is wel wat dikker.
Ik heb de kokadi draagzak en gebruik hem nu ook gewoon. Voornamelijk om de oudste van en naar school te brengen, beide erop kleden en goed smeren idd Als je de wandelwagen meeneemt is t net zo warm voor jou, je tilt en sjouwt je een ongeluk
Het ligt aan jou en je baby. Ik heb het snel warm en mijn zoontje ook...met alles boven de 25 graden buiten hoefde ik hem echt niet te dragen. Heb je daar beide geen last van dan zou ik hem gewoon dragen.
Liefste een geweven doek waar je met 1 laag al voldoende draagkracht mee hebt. Stretchdraagdoeken zijn nu veel te warm. Van draagzakken heb ik te weinig verstand!
http://www.dragenkunjeleren.nl/draagdoek-draagzak-boven-30-graden/je-kindje-dragen-met-heet-weer-of-tijdens-een-hittegolf/ Handige link staat alles in.