Wi hebben ook die klem hekjes ook daarbij moet je boren want er -tten dingen bij die je op de muur moet vastmaken 4 stuks waar het hekje inklemt daart zitten randjes aan zodat het hekje dus niet kan losschieten. Deurklink omhoog hebben ze ook zo door dus helpt ook niet lang teminste mijn zoontje weet al een tijdje hoe dat moet. En over ouders en moelijk doen ik heb nooit wat hoeven zeggen tegen mijn ouders mijn ouders doen dit soort dingen uit hun zelf traphekje hadden ze gelijk en boven hebben ze een haakje op de deur zodat hij niet bij de trap kan.
mijn ouders hebben ook geen hekjes hoor. gewoon de deur dicht en verder letten ze goed op. als jij perse wil dat er hekjes moeten komen vind ik dat je er zelf voor moet zorgen. zelfde als dat bedje. ben blij dat ze willen oppassen. vind het idioot dat hun daar hun huis voor moeten aanpassen. zoals mijn moeder altijd zegt: wie een kind krijgt mag het houden
Ik denk echt dat je in gesprek moet met je ouders. En dan voor jezelf een keuze maken, wat vind je belangrijker? Dat zij oppassen op de kinderen, maar dan wel zoals zij het willen. Of al jou wensen/eisen. Is dat het laatste, dan zul je echt een andere oplossing moeten vinden. Maar mogen de kinderen er dan ook nooit meer een nachtje logeren omdat er geen hekjes zijn????
ow zo heb je ook van die mensen die vinden dat schoonmaakmiddelen en medicijnen niet beschermd hoeven te worden. ze moeten maar leren om ervanaf te blijven. brrr, krijg altijd de kriebels van zulke opmerkingen. ik zou verder gaan voor de optie bij jou oppassen. je kunt nu eenmaal niet verwachten dat iedereen zijn hele huis gaat verbouwen voor jou kinderen. ze hebben het recht dat te weigeren.
Ik kan me er zo aan ergeren als mensen geen vertrouwen hebben en dingen op zo'n dwingende toon "vragen" wat maakt het nou uit dat je kind bij opa en oma in een ledikant slaapt? bij je eerste dochter hadden je ouders toch ook geen traphekje? mijn ouders en schoonouders passen ook op en hebben beide geen traphekje. Ik heb wel alle vertrouwen in hun, zij letten beter op en zijn voorzichtiger dan ik soms
Ik vind dat je sommige dingen wel kan voorstellen maar niks mag eisen, voel je je niet op je gemak als je kids daar zijn dan zal je voor een andere oplossing moeten zorgen. Heb hier zelf ook voor gestaan toen ik voorstelde of ze hun vijver niet wouden afsluiten en ze vonden dat niet nodig maar leerden wel aan mijn zoontje hoe hij de visjes eten moest geven, wat hij natuurlijk heel leuk vond. Heb toen ook naar een andere opvang uitgekeken (had hen hier nog niks over gezegd) maar toen was er (gelukkig) een lek in de vijver en heeft mijn sv hem maar dicht gegooid. Ik vind het belangrijk dat je je kinderen met een goed gevoel achterlaat.
Wat ik zou doen als ik jou was, weet ik niet. Maar mijn schoonouders hebben nooit traphekjes gehad, en toch heb ik mijn kinderen daar altijd met een gerust hart laten logeren, ook toen ze nog heel klein waren. Thuis ben ik er nl ook niet krampachtig mee. Wij halen het laatste hekje in ons huis nu ook weg, we gebruiken ze niet meer. Kinderen kunnen nu beide zonder begeleiding trap op en af. Het hangt ook van de layout van het huis af. Bij een open trap in de woonkamer vind ik het alweer iets anders dan een trap op de gang waarvoor je eerst door een deur heen moet (die je dicht kunt zetten).
en ik denk dat het eraan ligt hoe je opa en oma inschat. Ik laat onze dochter ook zonder traphek bij haar opa's en oma's achter, ik weet zeker dat ze haar niet uit het oog verliezen. Maar ik zie ze ook wel eens op straat lopen hoor, van die oma's die oetsiekoetsie in de maxi cosi lopen te roepen en het oudere kleinkind ondertussen op straat loopt. Zoiets kan thuis dus ook gebeuren.
Kindjes die ouder als 2 zijn kunnen vaak al klimmen, en die klimmen doodleuk over een traphekje heen! (moet je voorstellen boven aan je trap...) gelukkig veel kinderen van 2 doen dat niet, maar je weet niet van te voren welk kind dat wel of niet doet. En kinderen kunnen zo snel zijn! Ze vallen juist van de trap (en andere ongelukjes) als je "eventjes" niet (kunt) oplet(ten). Je moet soms toch plassen, of je loopt even naar een kast, ik heb geen ogen in mijn achterhoofd hoor! En het leren iets niet te doen? Ik zou willen dat mijn kinderen zoooo gehoorzaam zouden zijn. Maar helaas, ik heb beetje psychopatische kinderen denk ik, die zouden juist de deur opendoen voor de ander om te zien wat er dan gebeurd (met zusje en hoe mama/papa reageert). Mijn ouders hebben nooit een traphekje gehad, en daar logeren is altijd goed gegaan. Nu zijn traphekjes daar ook niet mogelijk ivm trapliften. Meiden wilden wel graag met traplift mee. En op de een of andere manier hebben ze wel wat extra respect voor mijn moeder omdat ze gehandicapt is. Nu zijn ze nog wel lastig hoor, en ook echt wel gevaarlijk. En ik vind een verschil in bijdragen aan het traphekje voor een fatsoenlijk bedrag wat anders als een extreem duur traphekje kopen. Koop dan traphekjes die klemmen, kan je later mee naar huis nemen. Vraag is dan alleen, gebruiken ze die hekjes ook daadwerkelijk? Wij hebben hier geen traphekjes meer, maar wel de bevestigingsmaterialen aan de muur, niet echt mooi, wat dat betreft kan ik me voorstellen dat je niet wilt boren.
tjee ze moeten nu het bed wel neerzetten, ik WIL dat ze traphekjjes plaatsen. gaat het een beetje? wees blij dat ze oppassen, je kan van niemand verwachten dat ze hun huis aanpassen omdat ze op je kinderen passen. En wat maakt het in hemelsnaam uit of ze bij opa en oma in een ledikant slapen en bij jullie in een groot bed, ze word er geen steek minder van. Als jij twijfelt of oma als ze alleen is de opvang wel aankan, lijkt het mij logischer om met oma te overleggen en dan evt. 1 kindje te brengen en er niet gewoon 2 kinderen brengen en nog eisen stellen ook. Zij verlenen jouw een GUNST, ze zijn niet in dienst bij je.
Tja, wij hebben een open houten trap in de woonkamer. Er kan met geen mogelijkheid een traphekje op. Bij mijn ouders is zo'n zelfde situatie. Vroeger ook nooit problemen mee gehad. Mijn 2 broertjes ook niet. Het van de trap af vallen was met name toen we een op de basisschool zaten. Snel op je sokken de trap op of af rennen. Traphekje of schoonmaakmiddel/medicijnen vind ik trouwens totaal geen vergelijk.
Ik zal eerlijk bekennen dat wij zelf niet eens traphekjes hebben... en zoon wordt al bijna 3. We gaan er binnenkort wel eentje op de overloop plaatsen, omdat hij een gewoon bed krijgt. Dat is toch een veiliger idee voor als hij 's nachts ongezien zijn bed uit zou gaan. Maar verder gaat het al 3 jaar prima zo. Bij mijn schoonouders zijn ook geen traphekjes. Het is een kwestie van goed opletten (en een niet al te ondernemend kind...die van mij is liever lui dan moe). Mijn mening is ook dat je je schoonouders niet kunt verplichten om hun huis volledig aan te passen aan de kleinkinderen.
me ouders willen niet bij ons thuis oppassen omdat ze zich dan gebonden voelen, in hun eigen huis kunnen ze hun gang nog gaan het is een enge trap met een rare draai en ook open en glad dus ja vandaar dat ik het gewoon wil me vader was altijd op woensdag thuis en ze haddden toen maar 1 kleinkind maar nu is me vader steeds vaker op woensdag weg en dan wel met 2 kids
Met andere woorden, het lijkt me tijd dat je andere opvang gaat zoeken, hier gaan jullie niet uitkomen denk ik. mijn schoonmoeder kan ook niet op 2 kinderen passen, lichamelijk, wij hebben gekozen voor 2 kinderen, het is dus ook onze taak om te zorgen dat ik oppas heb, oma kan dat niet en nu gaan ze dus allebei af en toe eens naar oma 1 voor 1 of gewoon op een bakkie met zijn alle.