Hallo, Ik moet binnenkort weer aan te werk. Nu vraag ik mij af hoe andere het doen op werk met het schoonmaken van de kolf. Thuis kook ik hem uit na ieder gebruik. Op mijn werk is dit niet mogelijk, maar ik zal hem wel vaker dan 1 keer gebruiken. Volstaat gewoon afspoelen? Graag ervaringen! Alvast bedankt
ik spoelde hem goed af met koud water en dan afdrogen met schone hydrofiel en bewaren in schone hydrofiel
Ik doe koud, warm met zeep en dan afdrogen en de tas in. Dagelijks uitkoken volstaat volgens mij! Grtz.
Ik nam meerdere borstschelpen mee, en ik hoor dat sommigen hun kolfmateriaal ook gewoon afspoelen en in de koelkast bewaren zoals de melk.
Ik spoelde de kolf al met koud en dan heet water. Afdrogen met een schone hydrofiele doek en dan in een doek wikkelen en bewaren. Het is mij ook zo in het ziekenhuis geleerd. Steriliseren of met zeep is niet nodig na elke kolfbeurt. 2x per dag genoeg. Als je kindje ouder is (als je gaat werken), is steriliseren helemaal niet meer nodig, maar 1x per dag met zeep schoonmaken (of in de vaatwasser) voldoende.