wanneer partner vrij?

Discussie in 'Zwangerschap en werk' gestart door Angel26, 25 jan 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angel26

    Angel26 Actief lid

    1 dec 2008
    261
    0
    0
    zuster
    Den helder
    Hallo.. ik heb een vraag!!
    Ik word zondag ingeleid.. dmv een ballon.. na ongeveer 24u of eerder valt die eruit en worden mijn vliezen gebroken..
    Ik ga dus op maandag of dinsdag bevallen.
    Nu heb ik een btje discussie met mijn man...
    Zijn vaste vrije dag is dinsdag! Nu zegt hij dus dat hij alleen dinsdag en woensdag vrij is.. Maar volgens mij is hij ook donderdag vrij, omdat die vrije dag ertussen valt!
    Help me.. word er kriegel van.. en op internet is t niet helemaal duidelijk omdat ze uitgaan van een volle werkweek...

    Liefs
     
  2. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.558
    530
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    De dag van de bevalling is calamiteitenverlof, (bij een normale werkdag) en daarnaast krijgt hij volgens mij nog twee dagen verlof. Dus in mijn ogen woensdag en donderdag... omdat de dinsdag al zn vaste vrije dag is,
     
  3. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    2 feb 2008
    5.082
    0
    0
    Ja dat wat Hopmarjanneke zegt.

    Hij zal dus drie dagen aangegesloten vrij zijn. Maar waarom vraagt hij dat niet even gewoon na bij zijn baas? Dan weet hij het direct ;)

    Hier heeft man 3 weken vakantie opgenomen, heerlijk. Ook ivm de oudste, die zorg kunnen we niet overlaten aan een kraamverzorgster ivm zijn voorgeschiedenis.

    Daarbij werd ik goed ziek na de bevalling en was ik blij dat hij thuis was.
     
  4. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    2 feb 2008
    5.082
    0
    0
    Ohh en heel veel sucses morgen!! Spannend!!
     

Deel Deze Pagina