Ga het proberen heel kort te houden. Ik woon al 4 jaar in een appartement met super lieve buren. Mijn bovenbuurvrouw is ontzettend luidruchtig,agressief, druk en ga zo verder. Toen ik hier pas kwam wonen had zij een vriend en tuurlijk heb je dan ook seks samen, alleen bij haar mocht de hele buurt er van genieten altijd de ramen open en keihard heigen en kreunen !! Maar goed het ene vriendje na het ander in de afgelopen 4 jaar en ze heeft continue seks en iedere potje harder dan t vorige. Een ander buurvrouw en ik hebben al vaak met haar gepraat, ze zegt dat ze zich kapot schaamt en dat ze er op gaat letten. Helaas hield ze zich niet aan de gemaakte afspraken en hebben wij besloten om de woningbouw in te schakelen. (Naast seksgeluiden ook heel veel muziek vanaf t moment dat ze wakker word totdat ze gaat slapen) De woningbouw heeft een waarschuwing gegeven en dit is nu al weer een jaar geleden. Nu irriteer ik me zo erg aan haar dat ik van de week een boze app heb gestuurd en als ze luidruchtig seks heeft dan bel ik gewoon totdat ze dr smoel houd. Na 4 jaar heb ik het echt helemaal gehad..haar gekreun en seksvriendjes iedere keer een ander gezicht ben het echt spuugzat. Ik walg er zo erg van en het zorg ook voor awkward situaties hier thuis. Bijvoorbeeld paar dagen terug mijn man en ik waren net bezig met voorspel en het was 3 u snachts dus dan is alles al heel gehorig maar goed net op het moment dat wij bezig waren..was zij dat ook maar dan 1000x luidruchtiger en het is zo erg dat je letterlijk het geluid hoort dat zijn heupen tegen haar billen kletsen....Nou ik had er echt geen zin meer in. Sorry voor het lange verhaal weet gewoon niet wat ik er mee aan moet. Ik wil niet weer naar de woningbouw..wil niet iemand zijn dak afpakken. Want ik weet ook dat zij een moeilijk jeugd gehad heeft en haar moeder onlangs verloren is. Maar wat kan ik doen ????
Als je zijn heupen tegen haar billen hoort kletsen lijkt me eerder de gehorigheid van het huis een probleem dan haar seksleven? Dan zou ik zelf eens verder kijken naar een andere woning.
Woningbouwvereniging vraagt altijd om bewijs. Oftewel, probeer geluidsopname te maken. Andere buren moeten het ook melden. Data, tijd en beschrijving vh geluid opschrijven. Je kan natuurlijk ook geluidsopname maken en deze eerst aan je bovenbuurvrouw laten horen. Enne, ik ben benieuwd of ze bij de Rijdende rechter in aanmerking zouden komen om In het programma te komen. Weer wat anders dan bomenoverlast.
Meld bij de woningbouw dat je vermoed dat ze zich prostitueert vanuit haar huis. Daar zijn ze meestal niet zo blij mee van de woningbouw.
Waarom zou iemand die ergens lekker en prettig woont maar alleen last heeft van over last moeten verhuizen. Is toch de omgedraaide wereld. Waarom kan die vrouw gewoon haar gemak niet houden....
Wat enorm vervelend. Ik denk dat het een combinatie is van een luidruchtige buurvrouw én een heel gehorig huis. Ik zou het gesprek nog een laatste keer aangaan en zeggen dat je er nu helemaal klaar mee bent en je (als er geen verbetering komt) je echt serieuze stappen gaat ondernemen omdat dat jullie woongenot echt beïnvloed. Vind trouwens het dikgedrukte echt onzin! Had je het niet erg gevonden als ze de boel op stelten zou zetten met een vaste vriend? Het gaat hier toch niet om met hoeveel mannen ze het bed deelt, maar dat dit er heel luidruchtig aan toe gaat?
Ik zou het toch weer gaan melden bij de woningbouw. In een complex kan ik me voorstellen dat het wel eens voorkomt dat je je buren zo nu en dan hoort als ze seks hebben, maar letterlijk de heupen tegen de dijen horen kletsen... dan is het ook wel erg gehorig.
Bedankt voor de reactie, het is idd de combinatie van. En het dikgedrukte is geen onzin heb veel details er buiten gelaten want ieder ander persoon neemt zijn eigen bagage mee..het zijn voor namelijk drugsdealers of hele agressieve mannen vaak ruzie bedreigingen politie arrestaties.
Ja wij zijn ook van plan om over een jaar te gaan kopen maar goed tot die tijd willen we hier rustig leven
Ja goeie Misschien kan ik haar uitnodigen in mijn woning en dan ga ik in haar woning muziek aan zetten en praten op haar manier. Dat ze zo ook even kan inbeelden hoe vervelend dat is voor ons.
Ik zou het ook proberen op te nemen en naar de woningbouwvereniging stappen. Het maakt niet uit waar het aan ligt, ik probeer ook zachtjes te praten om 3 uur 's nachts omdat ik weet dat mijn onderbuurvrouw het hoort als ik luid ga discussiëren. Ze is dus gewoon ronduit asociaal. Ik had ook zo'n bovenbuurvrouw, gelukkig had die een periode van veel seks en daarna bijna niet meer, anders was ik ook gek geworden denk ik.
Nou ja. Vindt dat echt heel grof om zo iets te melden als dit niet zo is. Lekkere buurvrouw ben je dan zeg
kan je dat niet aangeven bij de woningbouw?Het moet dan toch bekend zijn bij de politie dat er regelmatig foute mannen bij je buurvrouw komen.Je buurvrouw kan wel regelmatig beloven dat ze het rustig houd maar met die bezoekers van haar zal het nooit rustig worden.Lijkt me niet echt een fijn gevoel ,iedere keer die rare snuiters boven je.
Maar wat kan de woningbouw daaraan doen dan? Moeten ze bepalen wie rare snuiters zijn en wie wel ‘beschaafd bezoek’ is? Zolang die mannen niks illegaals doen, kun je niks. Seks hebben is niet illegaal Mbt de geluidsoverlast zou ik met woningbouw om de tafel gaan on te zoeken naar een oplossing.